Kosmetika účinná na vrásky

zobrazeno 1191×

Vložil(a): Machacovavendula, 7. 3. 2023 22.10

Zdravím, holky - napíšete jakou kosmetiku na vrásky kupujete a jste s ní spokojené? Nechci tip na nic předraženého prosím.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 12. 9. 2023, 21.39

Ahoj, mě se osvědčil kolagen s kyselinou hyaluronovou z https://www.senzamedical.cz/znacka/senza-medical/ a jsem spokojená . Krásně mi vyhladil ty jemné vrásky kolem očí a na čele. Už ho ale nemůžu přestat užívat. Vím, že se vrásky budou objevovat dál a nezabráním jim, ale chci si to mládí taky alespoň trochu prodloužit .

Jitulenka, 25. 8. 2023, 15.13

Já si na Notinu kupuju kosmetiku na vrásky Vichy, teď jí používám asi čtvt roku a mám pleť konečně zpevněnou a vyhlazenou, vrásky kolem očí mi vlastně zmizely, jsem z toho nadšená. Navíc i cenově je to moc fajn, mají to tam vždycky za výhodný ceny.

Majda2299, 9. 5. 2023, 10.43

Holky když se tady řeší ty vrásky, tak jsem teď narazila na internetu na Christiana Bretona a docela ji vychvalují, ale je teda dražší, tak bych se chtěla zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti?

Královka85, 17. 5. 2023, 9.51

Kupuji si na Solobeauty krém na den, sérum na oční okolí a ještě liftingový gel. Ano cena je vyšší, ale jsem s tím naprosto spokojená, pleť mám krásně hydratovanou a vypnutou. Stal se z toho takový ranní rituál a každý den se na něj těším.

Majda2299, 25. 5. 2023, 18.12

Moc děkuji za rady. Mrknu se na stránku a všechny tři jsou vyloženě na vrásky? A neštípe to nějak na pleti? Já mám citlivé oční okolí, tak se bojím abych se neosypala.

Královka85, 29. 5. 2023, 13.55

Ano jsou, mají samozřejmě i řadu na hydrataci i na citlivou pleť. Takže se nemusíte bát. Neštípou, naopak jsou velmi příjemné na pleti.

Livka77, 4. 5. 2023, 17.57

Osobně používám krém a sérum na vrásky a hydrataci pokožky s hadím jedem a jsem s nimi velmi spokojená. Krém dávám na noc a nebo před akcí a sérum kolem očí i přes den.

Andy64, 9. 5. 2023, 9.59

To mě zaujalo. A mohu používat jen jedno nebo je to set? Složení je jaké prosím, kromě toho jedu?

Livka77, 18. 5. 2023, 18.47

Určitě můžete používat jen jedno z toho, sérum je kolem očí ne na celou pokožku, proto mám oba dva. Jinak mrkněte tady https://www.topvet.cz/pece-o-plet/aktivni-pletove-kremy/60562-bioaktivni-krem-s-hadim-jedem, složení je přírodní. Neucpává pleť a je velmi příjemný.

Sociopatka, 9. 4. 2023, 20.52

Je to přesně tady tento krém https://www.notino.cz/estee-lauder/revitalizing-supreme-night-intensive-restorative-creme-intenzivni-obnovujici-nocni-krem/ a je vážně super.Musím ho velice vychválit.Jsem spokojená.

Cuketa100, 8. 4. 2023, 20.47

Já budu velice ráda za nějaké info ohledně toho krému.Ráda ho také vyzkouším pokud stojí za to.

Sociopatka, 7. 4. 2023, 19.25

Já teď jeden zkouším a zatím jsem s ním velice spokojená.Zjistím přesně co je to zač a dám ti tady vědět.

Cuketa100, 5. 4. 2023, 18.44

Čau holky,používáte nějaký kvalitní krém na vrásky?Už delší dobu pozoruji,že se mi začínají na čele dělat vrásky a tak to chci začít řešit co nejdříve.

Selka50, 28. 3. 2023, 19.57

Já jsem sérum začala používat po vánocích, protože jsem dostala dárkovou sadu od Astridu s Bioretinolem, takže používám denní a noční krém a než použiji noční krém, tak si na pleť aplikuji 4x týdně i to sérum. Měla jsem vrásku mezi očima, a řekla bych, že je méně viditelná. Je to takový můj rituál

Okurka1, 31. 3. 2023, 22.01

Tak super, už jsem se dívala, že je mají i na notinu, takže asi objednám tam, chystám se tam objednávat ještě parfém, tak to přidám k tomu.

Aliisha

Aliisha, 26. 3. 2023, 13.42

Většinou kupuji kosmetiku v Dm drogerií. Balea či Alverde jsou cenově dostupné značky a mé pleti většina produktů sedí.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů