Kosmetika, která je účinná na vrásky

zobrazeno 453×

Vložil(a): Fráňa, 16. 8. 2023 16.20

Dobrý den, jakou kosmetiku účinnou na vrásky mi doporučíte? Zkoušela jsem jak hodně drahé značky, tak ty levnější, ale zatím žádný efekt nebyl.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

simona.novak23, 17. 11. 2023, 13.10

Používám kosmetiku z MilujuBio. Kupuji tam Utrekram, protože s tím jsem opravdu spokojená. Mají řadu s Divokou růží, což je na zpevnění pleti, vrásky, hydrataci. Samozřejmě ještě dodržuji pitný režim, dělám si masáž obličeje masážním válečkem a prsty.

Laurel456, 21. 11. 2023, 13.23

Mohu vědět složení? A používáte jen krém nebo mají i něco jiného? Kosmetiku neznám, nezkoušela jsem, ale ráda bych také něco na zpevnění pleti.

simona.novak23, 23. 11. 2023, 15.59

Ano mají denní, noční, oční krém a pak ještě sérum. Složení naleznete u produktu https://www.milujubio.cz/urtekram-denni-krem-divoka-ruze-50-ml-bio. Jinak obsahují kyselinu hyaluronovou, šípkový extrakt a antioxidanty. Na pleti velmi příjemný, neucpává póry, necítím žádné pnuti, hezky vyživuje.

Laurel456, 25. 11. 2023, 10.55

Děkuji za odkaz. Dívala jsem na ten noční a denní krém a ty se mi zamlouvají, takže jsem je objednala na zkoušku a uvidíme. Cena mě překvapila, čekala jsem že budou stát více. Recenze na webu jsou moc dobré.

Jaja88, 15. 9. 2023, 10.31

Zejména u starší, chcete-li zralejší pleti doporučím už doplňovat i zevnitř. Především kyselinu hyaluronovou a kolagen. Spolu skvěle fungují a díky kyselině se kolagen i lépe ukládá v těle. Hyaluron poté působí nejen na hydrataci a elasticitu pleti, ale také na vnitřní tkáně, oči a chrupavky. Super je od N-Medical.

Sylvi18, 19. 9. 2023, 14.54

Vidíte a já si říkala že bych měla začít brát nějaký vitamíny nebo něco i na tu pokožku, že jen ty krémy taky nestačí. Berete ji nějak komplexne delší dobu nebo si dáváte pauzy? Vím že některé doplňky by se měli na čas vynechat a začít znovu.

Jaja88, 22. 9. 2023, 12.38

Určitě to je dobrá úvaha. Všechno je to o vyživování těla především potom zevnitř. Potom je dobré až se zaměřit na ten venkovní obal. Každopádně kupuji si tyto https://shop.n-medical.cz/home/266-hyaluron-n-medical-kyselina-hyaluronova-8594190490021.html, je tam postupné dávkování, první měsíc 3 ml, druhý 2ml a třetí měsíc a dál už jen 1 ml. Užívám 3 měsíce v kuse a pak vysazuji třeba na 2-3 měsíce. A následně znovu najíždím. Tak je beru vlastně 2x do roka.

milujici.teticka36, 8. 9. 2023, 8.13

Přiznám se, že já to teda moc neřeším. Kdysi jsem si došla na kliniku na výplň vrásek, která mě tak nějak hodila do pohody a pak jsem tam byla ještě dvakrát. Geneticky mám prostě tu predispozici k tomu, aby se mi ty vrásky dělaly. Vlastně s tím mám problémy už někdy od osmnácti let, kdy se objevily první vrásky, takže jsem s tím tak nějak smířená. Jinak ta klinika je tahle https://www.mybestcare.cz/vyplne-vrasek/ a já ji fakt doporučuji.

Kanica, 31. 8. 2023, 12.35

I Syncare je prima používám jejich oční masku jako krém pod oči na noc a je opravdu skvělý. Masky jsou vždy výživnější.

Madla1, 25. 8. 2023, 15.04

Já si koupila tenhle krém https://www.notino.cz/vichy/liftactiv-supreme-nocni-zpevnujici-a-protivraskovy-krem-s-liftingovym-efektem/ a po měsíci používání mám pleť neuveřitelně zpevněnou a vyhlazenou, vůbec jsem nečekala takhle výraznou změnu. Rozhodně doporučuju

Machacovavendula, 22. 8. 2023, 21.39

Zdravím, skvělé produkty má značka Astrid s Bioretinolem - kupuju od nich krém, pleťové sérum i masku. Má pleť je krásně hladká, drobné vrásky se vyhladily a je krásně šťavnatá a zářivá.

Homolka, 23. 8. 2023, 16.45

Já bych vyzkoušela jejich pleťový krém - dáte mi tip, kde ho koupit za dobrou cenu?

Machacovavendula, 25. 8. 2023, 23.24

Tady ho kupuju já www.dm.cz/astrid-denni-krem-bioretinol-p8592297008149.html Cenu mají výbornou a doporučím objednat a vyzkoušet i sérum.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů