Kolagen - zkušenosti

zobrazeno 390×

Vložil(a): BartovaMajka, 20. 1. 2024 16.18

Dobrý den, jaký máte prosím názor na užívání doplňků stravy? Hodně se teď propaguje třeba kolagen, ale těžko říct, jestli má takové účinky, jak se všude píše.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Kajka Janikova, 27. 1. 2024, 11.24

ahoj já jsem spokojená s těmahle tabletkama https://eshop.woykoff.com/kloubni-vyziva-dvojita-sila beru přímo tady od výrobce

Kristynka88, 31. 1. 2024, 11.58

jo ti mají dobrý věci, tam beru na klouby, ale pro pejsky

Kristynka88, 31. 1. 2024, 11.58

jo ti mají dobrý věci, tam beru na klouby, ale pro pejsky

KollarovaMarie, 26. 1. 2024, 21.44

Zdravím, já jsem porovnávala jsem x kolagenů a vyhrál u mě Orcacollagen. Jde o za studena hydrolyzovaný mořský kolagen, který je nejúčinnější na trhu. Navíc je plný účinných látek (vitamín C, kyselina hyaluronová, Biotin, Zinek ...), luxusní chuť a díky členství je cenově nejdostupnější na trhu. A ty benefity vidím na sobě, takže nejde o žádný marketingový tah. Teď už ho užívám víc než rok a mám daleko lepší kvalitu vlasů, nehtů a pleť je krásně hydratovaná, drobnější vrásky vymizely úplně, ty hlubší se zjemnily a hlavně nepřibívají další. Tady ho můžete objednat www.orcacollagen.cz

AndulaK, 24. 1. 2024, 0.02

Já to vidím na sobě - je mi 35 let a vrásky se dělají čím dál víc. Sama jsem si toho teď hodně načetla a vím, že je lepší užívat kolagen, který kromě samotného kolagenu, obsahuje i další, účinné látky - např. vitamín C, kyselinu hyaluronovou... Máte na nějaký takový kolagen doporučení?

Bohuna77, 22. 1. 2024, 22.12

Právě ten kolagen je hodně důležitý, protože produkce kolagenu začne klesat kolem 25. roku, kdy ho naše tělo začne potřebovat více, než je schopno vyrobit. Takže ano, užívání kolagenu má určitě smysl, ale taky je důležité dobře vybírat, aby byl účinný a dobře vstřebatelný.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů