Kadeřnické akce

zobrazeno 714×

Vložil(a): Leňulka, 9. 6. 2018 22.24

Dnes mě barvila švagrova přítelkyně, učí se na kadeřnici. No při řeči o všem možném, padlo téma zda bych jí nechtěla dělat modelku na jakousi jejich kadeřnickou soutěž v listopadu a potom na závěrečné zkoušky za rok. No přemýšlela jsem o tom a ptala jsem se jak to tak vypadá apod. a že jestli to není jako nějaká divočina v podobně zelenýho ježka, tak klidně půjdu. No prý taková normálka nic extrémního a taky záleží co já dovolím. Tak jsme si nakonec plácly a půjdu do toho. Mě to neublíží a jí to pomůže. Musí si sehnat sami někoho kdo je ochotný. Tak obarvit se dá vždycky nazpátek a nebo ostříhat, však to zase doroste, takže se tím až tak netrápím. Co vy šli by jste do toho?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

WeruskaSK

WeruskaSK, 30. 7. 2018, 17.20

isla by som do toho vzdy si to mozes ist dat doupravovat ku profesionalom ja som sa od puberty strihala sama a doteraza striham a nie som vyucena, tak horsie by to uz nebolo

Gabill, 12. 6. 2018, 8.42

Ja by som to asi tiež skúsila. Človek aspoň vyskúša niečo nové na tej hlave.

Mildret, 12. 6. 2018, 8.22

Já se taky ucila na kadeřnici takže vím co to je. Sama jsem dělala modelku nesčetněkrát . Dokonce jsem v den závěrečných zkoušek scháněla modela přímo na ulici. docela mi to chybí teď bych potřebovala ostříhat a nemám kdy :-)

Kamila Pecharová, 11. 6. 2018, 22.02

Dříve bych do toho šla.. Teď si nechávám dlouhé vlasy, abych je mohla později darovat potřebným, takže nee

BonnieParker, 11. 6. 2018, 17.01

Já nejspíš ne, protože bych asi člověku nemohla dát prostor pro kreativitu. Chci mít dlouhé vlasy, které jdou všechny sepnout do gumičky, s tím nejde vymyslet "soutěžní" účes

Leňulka, 11. 6. 2018, 17.10

taky mám dlouhé

Mygara

Mygara, 11. 6. 2018, 8.42

já se nechávala stříhat od učnic a dopadlo to vždy na výbornou a bylo to i levnější, takže bych se nebránila ani tomuto

Petra Schoberová, 11. 6. 2018, 7.17

Já bych asi i šla

Žofinka

Žofinka, 11. 6. 2018, 7.07

Pokud se dá takto říci tak ano, ale asi bych jí nedala moc velký prostor

Fuga

Fuga, 11. 6. 2018, 6.48

já bych se i nechala,ale moc by toho na mně neudělala, barvit nechci ,vlasy do culíku, to by asi moc bodů nedostala

Aliisha

Aliisha, 10. 6. 2018, 22.00

Nešla bych do toho. O vlasy se bojím. Svěřila bych se někomu o kom vím, že mi vlasy nezničí. Máš odvahu. Na druhou stranu vlasy zase dorostou.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů