Akné v obličeji

zobrazeno 382×

Vložil(a): HanakovaPavla, 16. 3. 2024 23.44

Zdraví všechny, holky poraďte - trápí mě akné v obličeji, zkoušela jsem kvalitní kosmetiku, ale efekt trval jen chvíli a už mám zase plno pupínků :(

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Helenka88, 18. 4. 2024, 16.25

Určitě bych se zaměřila i na tělo zevnitř, hlavně pak i střeva. To dělá největší neplechu a spousta lidí si to neuvědomuje. Mě pomohli hodně probio od české firmy https://czechvirus.cz/probio15 plus k němu užívám SuperGreens. Postupně se mi začali čistit střeva, zlepšilo se mi zaživání a akné začalo také pomalu mizet. Jako kosmetiku mám ráda produkty od Iuvenio, což je také česká firma a jejich pleťová kosmetika je opravdu velmi dobrá a nijak mi nedráždí pokožku.

Dandina, 24. 4. 2024, 16.10

Ano tak s tímto souhlasím. Já od nich užívám SuperVita- hlavně tedy přes zimu na doplnění vitamínů. To je skvělý nakopávač. A stabilně užívám i SuperGreens s příchutí zeleného jablka. Za mě tedy super. Zažívání, imunita, pleť. Všechny tři věci se mi zlepšily a mám i více energie.

esterka228, 24. 3. 2024, 21.00

Možná bych se zaměřila i na další faktory než jen kosmetiku. Mě občas trápilo akné i v dospělosti a vždy to asi bylo způsobeno hormonální nerovnováhou. Zařadila jsem více pohybu, méně cukru a smaženého a začla používat kolagen (pro hydrataci pleti) a doplněk na hormonální balanc. Hned to bylo znát na pleti i energii

sarkanova3333, 25. 3. 2024, 19.58

na ten hormonální balanc jste brala něco konkrétního? děkuju.

esterka228, 25. 3. 2024, 20.07

ano, brala jsem i stále beru tento od flagranti https://www.flagranti.cz/flagranti-premium-libido-women-kapsli-p-25173.html

Lejla76, 24. 3. 2024, 10.29

Mně se rozjely velké ekzémy a akné, měla jsem opravdu až boláky měla jsem několik mastí a nic nebylo efekivní, hlavně nikdo nenašel příčinu. Kosmetiku jsem taky už nevěděla jakou používat, aby mě to nedráždilo. Tak jsem šla vlastní cestou a zkusila jsem genetický test chromozoom beauty a tam jsem zjistila, že se jedná o genetiku, chybějící nějaké složky a dostala jsem rady jak se stravovat a jak tomu předcházet...

Bertikber, 29. 3. 2024, 13.36

ty jo o tom jsem nikdy neslyšela, jak to funguje?

Lejla76, 30. 3. 2024, 20.17

právě je skvělé,že ani nemusíš nikam chodit objednáš si balíček DNA a přijde ti sada na testování, jednoduché ... ani jsem nečekala dlouho,asi tři dny, pak odběr zašleš zpátky a čekáš na výsledky..já si zaplatila i konzultaci s genetičkou

Bertikber, 31. 3. 2024, 13.41

tak to je bomba, to je super i jako dárek ... mamce se blíží kulatiny a je přes zdravou stravu, přírodní kosmetiku, hodně o sebe pečuje a tyto věci ji zajímají, myslim,že by ji to hodně potěšilo a hlavně i pomohlo, taky docela bojuje s pletí a drží různé diety. podle mě to má z toho stravování a to by ji tam mohli nastavit že

Kikinda, 20. 3. 2024, 23.59

Holky, já jsem už taky o tomto kolagenu četla - je nabitý totiž i dalšími účinnými látkami než jen kolagenem, asi proto bude tak účinný.

Douchova28, 19. 3. 2024, 0.01

Zkuste Orcacollagen, mě na akné zafungoval už za krátkou chvíli. Teď už ho beru déle než rok a baví mě i další benefity jako lepší kvalita vlasů a nehtů, hydratovaná pokožka, vyhlazené vrásky, je to prostě pecka. Navíc s jejich členstvím se dostanu na nejnižší cenu za kolagen na trhu, taky doprava je zdarma a automatická objednávka, takže nemusím nic řešit a balíček se sám objedná a přijde mi domů. Tady se na něho můžete mrknout a objednat ho www.orcacollagen.cz

Bohuna77, 22. 3. 2024, 23.46

To je fakt - ženský si ho i na jiných diskuzích moc chválí a výsledky by měly být vidět už po 14 dnech užívání. Jdu ho objednat, chystám se, že ho zkusím už dlouho.

HanakovaPavla, 25. 3. 2024, 23.34

Moc děkuji za komentáře i doporučení na konkrétní kolagen. Složení se mi moc líbí, recenze taky, takže si zřídím členství a objednám ho. Už teď se těším na výsledek!

Somelierka, 18. 3. 2024, 12.36

holky mě hodně pomohlo se zaměřit na čistšní pleti a dát si pauzu od líčení, mám la roche posey pro aknozní plet odličovací vodu a sonický přítroj na plet a když vydržíte, věřim, že změny taky budou k lepšímu

gab.chocholouch2, 19. 3. 2024, 10.32

ten čístící kartáček je super vec, mám od vánoc tenhle https://www.notino.cz/eta/fenite-1352-90000-cistici-sonicky-pristroj-na-oblicej/ a jednak je to přijemná večerní rutina,ale taky plet je pružnější a hezčí , na akne můžu poradit produkty s aloe vera

Jaja88, 17. 3. 2024, 12.00

mám stejný problém, tak se připojim ... akne se mi vrátilo a ráda bych vsadila na jistotu, co pomohlo vam

Koudelka80, 17. 3. 2024, 8.11

Pro mě to byl taky teda věčný boj určitě bych se teda zaměřila i na životosprávu a doplňky stravy, přece jenom je to právě většinou to co jíme, co nám způsobuje akné. A co se kosmetiky týče, tak mě pomohla rozmarýnová vodička (jako tonikum) je totiž protizánětlivá. Pokud nemáte rozmarýn doma tak se dá i běžně tahle vodička koupit.

esterka228, 22. 3. 2024, 19.39

Taky jsem si oblíbila rozmarýnovou vodičku. Já ji kupuju od Veniry a stejně tak i tohle sérum https://www.venira.cz/venira-sos-akne-serum/ to používám lokálně na konkrétní pupínek nebo zánětlivou oblast.

Karol90, 24. 3. 2024, 15.48

taky jsem si oblíbila tohle sérum proti pupínkům, ale mají super i ty vitamíny ve tvaru srdíček proti akné, ty jsem brala cca 3 měsíce a moc pěkný rozdíl. Pleť byla taková pročištěná a méně zánětlivá.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů