Afroúčesy

zobrazeno 1427×

Vložil(a): brose, 25. 6. 2017 0.26

Zajímalo by mě jak se vám libi účesy afrického stylu - afrocopánky,dredy,francouzské copánky ...

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Tomáš132, 3. 9. 2017, 8.25

už mi vadí co si myslí někteří lidé o dredach . Každý je vidí automaticky jako fetky a špíny přitom jsou to jen hovadiny a lži .Lidé co znám a mají dredy a jsou to lidi co jsou v pohodě a chcou být milí k lidem ale bohužel někdo se na něj koukal jako na fetku a špínu a to ho ani nezná. znám i osobu z polska a ma přátelé a všichni mají dredy a staví ekologické stavby pijí obyčejný čaj a prostě žijí zdravě a já sám mám dredy a vadí mi že si každý myslí že sme feťáci ,špíny a máme vší tak z toho jsou to jen lži , když je člověk co má vší tak vší jsou u kořenech a živi se kůží a ne ve vlasech takže máte jedno jestli máte dlouhé vlasy dredy nebo i afroučes. tak prosím aby lidé co si to přečetli mysleli jinak , aby se dívali na tyto lidi jako lidi a ne jako fetky.Děkuji .

annahb, 5. 7. 2017, 12.04

mě se to nelíbí

nikolava, 26. 6. 2017, 15.37

Mě se to nelíbí

dadinkamaminka, 26. 6. 2017, 13.04

Mela jsem tyto copanky, kdyz mi bylo 15 Ale dost mi to znicilo vlasy. Jinak dredy si muzu udelat sama, staci, kdyz se par dni neucesu :-D Me se tenhle styl libi, ale jak komu to slusi:-)

skřítek, 26. 6. 2017, 12.58

Když mi bylo 20, měla jsem napletené copánky až na zadek a dredů jsem se napletla kamarádům až až. V té době pecka, dneska už mi to přijde trochu pasé. U Evropanů. Pokud jde o afroameričany, tam jde o naprosto přirozenou záležitost. Nicméně rozhodně si ani dnes nemyslím, že takto upravené vlasy musí být nutně špinavé nebo plné breberek.

Mygara

Mygara, 26. 6. 2017, 7.05

tak dredy se mi nelíbí vůbec, vidím tam breberky, i když nejsou a i to statní bych na své hlavě nechtěla

Kamila Pecharová, 25. 6. 2017, 22.22

Líbí, moc se mi líbí, jen za to u kadeřníka nechci dát takové peníze, které to stojí.. Zas tak moc to "nepotřebuji"

jitkamety

jitkamety, 25. 6. 2017, 22.06

Priznam se ze to neni muj styl a nelibi se mi to ale kdyz se to nekomu libi tak ja mu nazor neberu

Janako

Janako, 25. 6. 2017, 21.26

Nelíbí.

Janna, 25. 6. 2017, 19.12

Mně se to nelíbí, je to nepřirozené. I když je pravda, že na někom to vypadá docela dobře.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů