Zlobivý kluk

zobrazeno 871×

Vložil(a): KollarovaMarie, 23. 8. 2022 18.17

Zdravím maminky, poradíte - jak na zlobivé dítě? Syn má 6 let, půjde v září do školy a trochu se obávám jeho chování ve škole.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

V007A, 1. 9. 2022, 6.34

To je trošku pozdní dotaz 🙂 ale většinou děti zlobí, protože se mu rodiče nevěnují.

jancaan, 26. 8. 2022, 10.45

Jak je konkrétně zlobivý? Je zlobení a zlobení a o prázdninách všechny děti zlobí Některé děti jsou hravější, hůř poslouchají, některé aktivnější. Od začátku školy to chce stanovit pravidla, kdy dělat úkoly, přípravu do školy a kdy je prostor na zábavu.

Eliška Kozlova, 25. 8. 2022, 21.36

Děti nejsou zlobivé, některé jsou aktivnější, upovidanejsi, vyžadují pozornost... Učitel by si měl umět poradit, v krajním případně požádá o pomoc PPP. Stačí věnovat dítěti pozornost a řád! Určitě ne léky, ať se tváří jakkoliv přírodně!

Marionneta, 25. 8. 2022, 17.47

Na zlobení je skvělý EQUAZEN. Doporučila mi ho obvoďačka a syn je mnohem klidnější a hodnější. Můžu ho jen doporučit.

Martina90, 27. 8. 2022, 17.14

Zdravím, taky jsem už o něm slyšela - kupuje ho kamarádky, co vím funguje jejímu synovi i na lepší soustředění, čtení a obecně na udržení pozornosti.

KollarovaMarie, 29. 8. 2022, 21.44

Moc děkuji za tip na EQUAZEN, určitě ho zkusíme Kde ho ještě kupujte?

Marionneta, 31. 8. 2022, 21.14

Objednáte a koupíte ho v každé lékárně. Já ho objednávám tady https://www.pilulka.cz/equazen-zvykaci-tob-180-jahodova-prichut

Katka

Katka, 25. 8. 2022, 12.40

Většinou to chce psychologa - PRO RODIČE. Spousta rodičů se totiž chová k dítěti hůř než ke kusu hadru a s takovým příkladem a křehkou dětskou psychikou se to vždycky odrazí na neadekvátním chování dítěte. Ale to je jenom odraz toho v čem dítě žije a že to neumí nijak řešit. Známí to dotáhli až tak daleko, že jim syn v 9 letech přestal jíst. A teď jsou hrozně překvapení, co zase dělá za naschvály...

patricia077

patricia077, 24. 8. 2022, 7.00

Přesně tak zlobit a zlobit děti jsou o prázdninách v jiném režimu tj normální synovi teď bylo šest v létě a také jde do školy a těší se ale také nevydrží chvíli v klidu ...takže specifikovat dotaz 😉

dasza, 24. 8. 2022, 6.37

Dítě je odraz svých rodičů....a chová se jen tak jak mu to rodice dovolí a co mu trpí a to jak se k němu chovaji.... Hádám že se tu objeví reklama na nějaký super truper uklidňující léky..za mě..prodejte ho🤦🤦🤦

Minnie, 23. 8. 2022, 20.48

Jak myslíte zlobivé? Zkuste specifikovat. Jinak těžko radit. Pokud taková ta klasika, tak to si učitelé poradí, v první třídě jsou stejně minimálně 2 měsíce na adaptaci a naučení režimu. Pokud je to nějaký extrém, tak hledat příčinu, klidně i s psychologem. Dcera měla problémového spolužáka, byl zlý na děti, pak konečně dostal asistentku a je klid.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů