Výběr aktovky

zobrazeno 786×

Vložil(a): LauraI, 13. 7. 2020 22.43

Zdravím, ráda bych se poradila ohledně školních potřeb pro prvňáčky. Podle čeho vybíráte školní aktovky, aby splňovaly vše co mají a nějakým způsobem to dítěti nekazilo záda ?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

klarka.hany, 28. 7. 2021, 23.16

Pořídila jsem tady tuhle krásnou výbavičku https://www.baagl.cz/skolni-aktovka-zippy-fenix/, motiv si samozřejmě vybral syn sám.

_Renča1_, 28. 7. 2021, 21.24

Maminky kde kupujete dětem aktovky? Nejlépe aby jim ladily i s deskami atd.. děkuji

Adrianita, 16. 7. 2020, 22.01

Poslední dobou časté téma. Doporučuji prohledat starší diskuze, i článek na tohle téma na webu je. 😊

Sonia, 16. 7. 2020, 14.49

Loni jsem synovi kupovala v pompu aktovku od značky baagl a ta má ergonomicky tvarovaná záda a je uzpůsobená tak, aby se maximálně přzpůsobila postavě. Syn je hodně drobný tak jsem právě hledala něco, s čím nebude mít problém a nebudou ho bolet záda, protože když kolikrát vidím ty prvňáčky, co mají klasické batůžky a mají ta prohlá záda jak mají ten bágl těžký, tak to je hrůza, tady u těch pevných aktovek se ti to nestane, protože drží tvar.

LauraI, 19. 7. 2020, 23.49

Super, chci to mít vyřešené už teď přes prázdniny, protože koncem srpna budou zase všichni šílet a bude to všude narvané a rozhodně se nechci nikde handrkovat.

IvčaSemi, 21. 7. 2020, 9.12

Boože oni v tom pompu mají fakt krásné ty aktovky, myslím, že mám pro dceru vybráno, ta je fakt teda kouzelná www.pompo.cz/product/PG%20A-7699/baagl-skolni-aktovka-zippy-panda/?lang=cs

AliTero, 16. 7. 2020, 10.49

Ahoj, já teda na kvalitu v případě školní aktovky ladu důraz. Přeci jen ji bude syn nosit skoro každý den a docela často ty školní potřeby zrovna nijak lehké nebývají. A co pak ty, které vlastně ani na ten den nepotřebuje V záložkách mám uloženou tuhle https://www.nejkufry.cz/baagl-skolni-aktovka-dino/ a to kvůli: Posuvný zádový systém, Ergonomicky tvarovaná záda a Řada reflexních prvků.

snany, 14. 7. 2020, 9.55

Žádná aktovka nezničí záda, spíše jeho obsah Položila bych si základní otázku, bude dítě chodit do školy pěšky, jezdit hromadnou dopravou nebo ho budete vozit? Vyvarovala bych se rovněž těžkých složek na sešity...a zbytečných hraček.

dadinkamaminka, 14. 7. 2020, 6.26

Já zašla do značkové prodejny a hledala jsem batoh, který je ergonomický. Motiv si vybral syn sám. Nic jiného neřeším.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů