škrábání ve školce

zobrazeno 1436×

Vložil(a): Havit, 23. 10. 2017 12.15

Maminky, chtěla bych se zeptat jak řešíte když vám dítě škrábe děti ve školce. Mám 3,5letého syna a stále děti škrábe. Řeším to snad všemi způsoby, ale chvíli je klid a pak zase. Vím že pokud mu něco (někdo) stoji v cestě tak vytasí drápky a škrábne. Stále se rodičům omlouvám, ale sama nevím co dál. Máte nějakou radu, či zkušenost?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

vendy.z, 27. 10. 2017, 21.38

No kamarádka měla dceru a musela jí ze školky stáhnout...jinak je doma ok?

Cherrynka, 25. 10. 2017, 20.41

Nemám zkušenost,a le několikrát jsme to zasechla, že někdo škrábe anebo i kouše. Může to být jeho styl "obrany" před něčím, ale jak mu to vysvětlit, to nevím

Žofinka

Žofinka, 25. 10. 2017, 7.53

zkušenosti nemám, jen vím, že se říká, že vše má příčinu, i když pro dospělého třeba nepochopitelnou

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 24. 10. 2017, 18.38

Snažila bych se zjistit příčinu, ono to bude mít nějaký důvod, něco mu třeba vadí a jen se tím brání

Cherrynka, 25. 10. 2017, 20.41

Taky si myslím, že to bude forma obrany a asi to půjde těžko odnaučit.

Havit, 24. 10. 2017, 10.52

ono říkat že přijde na něho čert je možná účinné ale pak mi neusne a bojí se ( popravdě jsem to už jednou zkoušela ) Asi je na to ještě malý. Prý to období přejde. Doma mi toto totiž neděla. Mám starší dceru, vím že to taky udělal, ale byla jsem u toho a příště se už neopovážil. Syn je jinak hodný, žádné torpédo, jen se rád předvádí, ale nemám pocit že by byl zlý. Je to kluk takový býk typický. Děkuji všem za rady. Jsem ráda jen že učitelky to nějak nehrotí, jelikož bych už vůbec nespala...jen mě mrzí ty holčičky..po nich jde nejvíce. Ony jsou tak starostlivé a chtějí mu pomoci a on prostě nechce...

Gabill, 24. 10. 2017, 9.05

Z toho vyrastie. Dovtedy vysvetlovat, vysvetlovat, vysvetlovat....

annahb, 24. 10. 2017, 8.15

s tímhle zkušenosti nemám,ale když něco vyvedli nebo tak.. tak jsem jim řekla že za to můžou jít i do vězení že to bylo třeba i ve zprávách atd.. že takhle už jednoho chlapce odvedli policisté - z toho mají děti respekt a pochopí že se to nesmí

Cherrynka, 25. 10. 2017, 20.42

No já o vězení řekla malýmu bráchovi a měl z toho skoro noční můry ted už je velkej,a le straším ho tím furt

annahb, 26. 10. 2017, 15.24

Fuga

Fuga, 24. 10. 2017, 5.57

můj syn dělal zase to, že děti kousal nebo je bouchnul, byli jsme u psychologa i psychiatra, nic neobvyklého, jeden radil o tom vůbec nemluvit, nepřipomínat mu to, druhý zase o pevně nastolených pravidlech, uděláš... bude trest, já nešťastná a nakonec... vše přešlo ze dne na den, možná to bylo tím, že jsem se zklidnila já a přestala to tak vehementně řešit, ale je to domněnka. a od té doby zlaté dítě

vaniilla, 23. 10. 2017, 23.23

Nevím asi pořád dál vysvětlovat malému a omlouvat se ve školce.

Aliisha

Aliisha, 23. 10. 2017, 21.24

Asi pořád dokola opakovat a vysvětlovat. Musí to přeci někdy pochopit. Nebo ostříhat nehty

Havit, 23. 10. 2017, 21.27

Ostříhat a opilovat... říkají

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 24. 10. 2017, 18.39

To mě také napadlo, ale v závěru to nevyřeší ten problém proč to dělá

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů