Praktický dárek pro děti a jejich reakce

zobrazeno 601×

Vložil(a): Eliška Kozlova, 3. 6. 2017 9.01

Letos půjde syn do školy, tak jsme začali synkovi dávat věci potřebné k jeho další životní pouti. K svátku dostal super stavebnici PONY, proto jsme nechtěli nic drahého a hraček dostane od příbuzných az dost (jsme domluvený). Inu vybrali jsme hodinky, jeho první a set na svačinu box + láhev s motivem pirata. No první reakce dobrý, velká hezky zabalena krabice, ještě jsem ho upozornila, ze to bude maličkost, prvi věc box otevřel "Tam nic není" další hodinky "No, to ne", další láhev "Tohle nechci" - a rozbrecel se. No, nejsme krkavci rodiče, on měl jen přehnané nároky. Ale dopadlo to dobře, dnes ráno chodí s hodnikami, všem ukazuje a říká kolik je, lahvicku si vzal večer k posteli s pitím a těší se na dnešní oslavu :-)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

vendy.z, 9. 6. 2017, 20.40

Jéjky Také dáváme dcerce postupně výbavičku ,ale ona se raduje z každé maličkosti

Minnie, 6. 6. 2017, 13.29

Praktický dárek u mě není dárek, ptž by se to stejně muselo koupit. Dárek je o tom že má udělat radost... I když dceři udělá radost i oblečení s oblíbenou postavou.

Žofinka

Žofinka, 5. 6. 2017, 18.13

tak to se máme na co těšit , ale asi normální dětská reakce

Mygara

Mygara, 5. 6. 2017, 11.21

já byla jako mnalá úplně to samé....

Gabill, 5. 6. 2017, 7.44

No je to tazke. My mame uz tretie dieta, hraciek plny dom, clovek by uz najradsej nic nekupoval.... uz to nie je kam davat, ale to dieta sa tesi len tej hracke, zatial nastastie staci aj malickost.

Eliška Kozlova, 4. 6. 2017, 14.19

Takže většina vesměs doporučuje praktický dárek i hračka a ideálně od malička, ať si zvykají a nejsou pak zklamaní. Snad jsem diskuzi shrnula dobře

L.janicka.l

L.janicka.l, 4. 6. 2017, 15.57

Urcite jo, jen par prispevku bylo ne

Janna, 4. 6. 2017, 12.01

No jo, potřebné věci nemají moc rádi Ale nakonec to ocení.

Fuga

Fuga, 4. 6. 2017, 9.54

první reakce někdy zamrzí, když čekají něco jiného, ale musí vědět, že vše není po jeho

Lenourecek, 3. 6. 2017, 22.40

Tak hlavně, že to dobře dopadlo

Kamila Pecharová, 3. 6. 2017, 21.25

Nesnášela jsem, když jsem dostala k narozeninám, které mám na konci srpna, dárek, který souvisel se školou (myslím, že se bez toho neobešly ani jedny narozeniny). Na druhou stranu to našim zpětně nevyčítám, protože jsem se tím naučila určité skromnosti..

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů