Nenadálé omdlévání

zobrazeno 261×

Vložil(a): Kanica, 26. 8. 2023 13.48

Dobrý den, chtěla jsem se vás zeptat na jednu radu, když máte časopis o dětech a maminkách. Teď v úterý a také včera jsem si všimla, že syn kolem cca 2 ráno vstal z postele a a z ničeho nic spadl na zem. Já mám epilepsii, ale poúrazouvou, syn má Asperg. syndrom, enkoprézi a je mu 7 let. V dětství jsme prý také omdlévala, ale to mi bylo přičteno k velmi nízkému tlaku. Je pravda, že syn velmi rychle vždy vstává z postele, ale to vždy, tak nevím, proč omdlévá až nyní. Zvláštní je, že vždy na stejném místě. Vždy musí vstát z postele, přejít celý pokoj až ke dveřím a tam lehne nebo spadne. Já to slyším, je to rána. Syn normálně vnímá, mluví logicky, vypadá jen rozespale. Řekl, že byl unavený a že si lehl na zem. na EEG mu zjistili pomalé vlny asi před 2 měsíci kvůli autismu. Budu ho objednávat na MR, ale nevíte třeba něco nyní, co by to mohlo být? Na mobilu pečuje o kočičky, co hraje 4 roky. Děkuji.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Katka

Katka, 10. 9. 2023, 13.04

Řešili jsme to u dcery, bylo nám řečeno nízký tlak, vstávat pomalu. Další cesta je konzultace na neurologii a ortopedii. Ať je brzo líp 😉

Kanica, 12. 9. 2023, 11.52

Já mám také nízký tlak, mám většinou 104 na 58, když je mi blbě, tak mám úplně málo. Ale dá se to Syn je už teď v klidu, je totiž pravda, že vstává rychle. On se snad ani neprotahuje a hned skáče rozespalý z postele. Večer když jde na wc, tak musí z postele snad utíkat. Ale na MR půjdeme určitě, snad to mudr povolí...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů