Maminky dítěte se sluchovým postižením

zobrazeno 852×

Vložil(a): zuzkamiklova, 6. 4. 2022 10.58

Dobrý den, jsem studentkou Univerzity Palackého v Olomouci, studuji obor speciální pedagogika raného věku. Pro mou bakalářskou práci hledám rodiče dětí se sluchovým postižením, navštěvující, nebo kteří již v minulosti navštěvovali ranou péči, a byli by ochotní mi pomoci a poskytli by mi rozhovor (ať už osobně – Olomouc, Zlín, on-line nebo pokud by to jinak nešlo, tak zodpovězením otázek jiným způsobem např. prostřednictvím e-mailu). Rozhovor bude zaměřen pouze na informovanost rodičů ze strany služby rané péče (např. jaké informace Vám byly poskytnuty, zda byly dostatečné apod.) Už si nevím rady, jak získat kontakt, tak to zkouším i zde, budu Vám opravdu moc vděčná, pokud se mi ozvete. Kontaktovat mě můžete na facebooku: Zuzana Miklová Na e-mailu: zuzana.miklova01@upol.cz Nebo i zde do zpráv :-)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Furciferka

Furciferka, 13. 4. 2022, 9.03

Hoďte dotaz na facebook do skupiny Neslyší a nedoslýchavé děti a do skupiny Kochlearni implantat. Vzdycky, když tam přijde někdo s podobnou prosbou, tak se ozve několik maminek ochotných poskytnout rozhovor. Pokud by Vám stačil online rozhovor, tak jsem k dispozici i ja.

LucieS

LucieS, 9. 4. 2022, 10.41

A obrátila jste se na oblastní spolky sluchově postižených? Tam určitě mají kontakty na nějaké maminky...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů