Kornout pro prvňáčka

zobrazeno 3943×

Vložil(a): Blankasiro, 1. 9. 2017 17.04

Maminky, pořizovala jste některá nebo se chystáte pořídit pro svého školáka takový kornout s dárky a sladkostmi? mě se to docela líbí, vnuk jde do školy příští rok a zajímalo by mě zda je to běžné v našich školách. Já učím v družině na vesnici a tady jsem to ještě neviděla.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

hanina.rezkova, 26. 9. 2017, 13.29

Dobrý den, je to hodně individuální. Každá škola k tomu přistupuje jinak. Je dobré se zeptat v konkrétní škole. Syn do školy kornout chtěl, ale chtěl, aby měl stejný motiv jako jeho nová aktovka. Koupili jsme mu tuhle https://www.batohystil.cz/skolni-aktovka-zetor i s doplňkami. Ještě že tak, protože jinak nevím jak by jsme ten kornout udělali. Vyrobili jsme ho doma z tvrdého kartonu a použili látku a následně úkolníček, ze kterého jsme použili vrchní desky. Obrázek jsme na kopírce na zvětšovali a vytiskli. Následně jsme ho nalepili na kornout a syn mohl vyrazit do školy. Byl nadšený a musím říci, že měl opravdu originální kornout. Další výhodou bylo i to, že nebyl tak drahý jako ten z obchodu a ještě jsme se u toho zabavili.

vendy.z, 6. 9. 2017, 20.28

Nedávali jsme - vůbec to dceři nechybělo. Vzala bonboniéru pro učitelku a stačilo jí to

Katka

Katka, 3. 9. 2017, 12.29

Ne, nenosí to nikdo a sladkosti nekupujeme 😉

Fuga

Fuga, 3. 9. 2017, 6.58

u nás to bežné není, někdo přinese někdo ne, ale přijde mi to zbytečné, co tam s těmi sladkostmi pak dělají?

Žofinka

Žofinka, 2. 9. 2017, 18.56

znám to s filmů a občas jsem s tím u nás ve městě i někoho zahlédla, ale myslím si, že pro to není důvod, aby se kornout pořizoval

benca, 2. 9. 2017, 17.58

ja to vidim prvykrat

patricia077

patricia077, 2. 9. 2017, 13.12

no já to viděla jen v tv a u známých na fb

jitkamety

jitkamety, 2. 9. 2017, 12.37

dcera jeste do skoly nejakou dobu nepujde ale az pujde tak planujeme poridit

Petra Önder (petrao)

petrao, 2. 9. 2017, 11.46

Mě se to líbi ale asi je lepší když to mají i ostatní děti. A je dobrý nápad dat tam i školní pomůcky než jen sladkosti

veru.veru, 2. 9. 2017, 11.29

Na severu Čech je to běžné, dokonce i já, když jsem šla do školy už jsem ho měla. Většina maminek ho do půlky vystele novinama a až navrch dá sladkosti. Já dětem koupila ty největší a dala jsem tam kromě sladkostí i společenskou hru, autíčko klukovi, aby tam nebyly jen ty sladkosti. Ale tady je to už zvyk.

Blankasiro, 2. 9. 2017, 12.50

To jsem nevěděla, ale asi to bude převzaté z toho Německa. Společenská hra je dobrý nápad pro využití času o přestávkách nebo v družině

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů