Ježíšek

zobrazeno 938×

Vložil(a): AllaŠvecová, 25. 9. 2016 13.33

Ahojky holky,za chvilku budou vanoce a ja zacinam přemýšlet nad dárky. Napište sem prosim své tipy a triky na dárky nejen pro děti. Jinak male bude rok a půl, takže me vubec nic nenapada

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 5. 11. 2017, 6.27

já se tady také ráda inspiruji .-)

Fuga

Fuga, 9. 1. 2017, 5.09

my jsme nakonec koupili kuličkovou dráhu, hru Doubble pro staršího a mladšímu ročnímu hrací autíčko a pak takovou podložku, do které si může zastrkávat růžně tvarované válečky s výstupkem, takže to drží a dají se stavět i na sebe

Captain, 16. 12. 2016, 12.06

Holky já mám v plánu pro děti (3 a 6let) v plánu kupovat magicpen. Myslím teda, že se to tak jmenuje. Dost jsem o tom četla a je to vhodné pro oba. Starší se na tom může učit a pro mladší jsou tam pohádky a i si tam může kreslit.

Minnie, 6. 12. 2016, 13.18

Letos rok a půl dostane malou pískací židli, vkládací kostku, leporela,knížky, kostky Mega blocks, pak nějaké kostky v růžovém náklaďáku, oblečení, maňáska, plastové nádobí, hračky na písek...

nikolava, 30. 9. 2016, 11.19

Já mám v plánu pro syna (17měsíců na vánoce) plastový traktor, dřevěné kostky, pár knížek, držák hraček do vany Příbuzný mu asi pořídí takový ty kostky plastový jak se z nich dá skládat (jakoby na způsob lega, ale to levné)

AllaŠvecová, 29. 9. 2016, 8.51

Tak malou začalo zajímat lego duplo,takže ježíšek už začíná tušit. Pak nejspíš donese ještě kočárek-hlavní dárky. No a pak to bude drobotina. Diky moc holky

Zuzka Čtvrtečková, 27. 9. 2016, 23.59

Na první Vánoce a narozeniny (syn je má v lednu) jsme kupovali malý koberec a stan z Ikea. Pak klasika je lego Duplo...

Pávinka, 27. 9. 2016, 21.16

za nás jsou super dřevěné kostky a lego duplo vyhraje si s tím dost. Celkově je úžasná značka např. https://www.bambule.cz/drevena-vkladacka , máme od nich asi 5 hraček ve dřevě a super, je dost drahá ale dá se sehnat v dobrých slevách a akcích, stačí pohlídat teď třeba byly dny Marriane, tak jsem tam nakoupila narozeniny i Vánoce

benca, 26. 9. 2016, 20.12

mame 4 roky a rozmyslala som nad takym kobercom , ktory sa napoji na telku a moze tancovat, podla toho kam na koberec skoci

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 26. 9. 2016, 20.16

Ten jsem měla v práci a děti to bavilo

vequi, 26. 9. 2016, 14.53

dcera měla 2 roky a na Vánoce dostane Lego, nějaký dřevěný skládačky, kyblík s dřevěnýma kostkama a máme pro ni jště malý křesílko,... dál nevím, taky se nechám inspirovat

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů