Dopoledne neškolkového dítěte

zobrazeno 500×

Vložil(a): snany, 10. 10. 2017 8.40

Syn zrovna vyrábí pohádku o strašidelných mracích jenž strašili lidi a začali zaplavovat zem ( ještě budou mít pokračování) :-DKreslí k tomu i nějaké malůvky. Předtím se bavil v sešitě grafomotorikou a vyráběl z lega dinosaury. Takové normální dopoledne neškolkového skoro pětiletého dítěte. Nic řízeného, vše jsou jeho nápady. Jak probíhá dopoledne u vás?

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Fuga

Fuga, 12. 10. 2017, 14.20

syn (starší) chodí do školky a já jsem moc spokojená , ale o víkendu také dokáže se zabavit sám

Žofinka

Žofinka, 11. 10. 2017, 20.50

dcerka je ještě malá, u nás probíhá dopo a vlastně celý den tak, že tahá kostky ze stavebnice po celém bytě .-)

vendy.z, 11. 10. 2017, 7.38

Když je malý namocný a nejde do školky, zabaví se také sám Kreslí, staví, hraje s autama atd.

Lipi4, 10. 10. 2017, 22.16

Když si náhodou nechám doma toho svého velkého 5letého chlapa, tak postaví přes celý byt koleje, domečy, nádraží a jezdí. Úkoluje toho mladšího, kam má jet a hlásí všechny stanice našich oblíbených spojů. Když ho to přestane bavit (což se moc nestává ), tak si vytáhne nějaký pracovní sešit pro předškoláky a klidně u toho sedí několik hodin a všechno, co udělá mi hlásí a chce to zkontrolovat.

L.janicka.l

L.janicka.l, 10. 10. 2017, 21.03

Posledni dobou je nase zabava rabovani kredence a behani do schodu, na takove malovani je jeste moc malicky. Je fajn, ze se tak pekne zabavi a vypada velice spokojene

Janako

Janako, 10. 10. 2017, 20.53

Syn je ve skolce, ale pres vikend se taky zabavi sam. s dcerou uz taky nevim,co mam doma furt vymyslet. hracky uz ji nebavi. dnes jsme byly na cviceni pro rodice s detmi,ale tam radeji objevuje svet, nez aby cvicila 😊

Aliisha

Aliisha, 10. 10. 2017, 18.48

U nás frčí knížky a odrážedlo. Jsme hodně venku

Janako

Janako, 10. 10. 2017, 20.53

I v tomhle pocasi?

annahb, 10. 10. 2017, 17.54

my dnes lítali po doktorech

Mygara

Mygara, 10. 10. 2017, 15.08

to je tedy moc fajn, že se sám zabaví a ještě se něco naučí, naši chodili klasicky do školky

snany, 10. 10. 2017, 18.03

On je přirozeně zvídavý, tak vše co ho aktuálně zajímá vysvětlujeme z různých úhlů. Dokáže si i aktivitu vymyslet sám i rozvíjet ji.

Jarka mmm, 10. 10. 2017, 13.25

Teď je vždy stejné-když se nasnidame,tak jdeme ven . Dcerka na odrazedle nebo nově i na kole. Ikdyz to se mi samozřejmě hůř hlídá s kočárkem a hlavně se ještě většinou sama nerozjede,takže na kolo raději bez kočárku. Často to bereme přes obchod. Když se vrátíme,tak musím většinou něco zpachtit k obědu. Někdy dcerka pomáhá,jindy se zabavi sama ("čte" knížky medvedum,staví vlacky nebo duplo,vykramuje celej pokojicek,dělá pokusy v koupelně,hraje si na pianko a zpívá u toho nebo různě poskakuje a zpívá si-teď si hrozně ráda prozpevuje abc song,někdy vymýšlí svoje písničky,maluje si atd).

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů