Barefoot boty pro děti – ANO/NE?

zobrazeno 1585×

Vložil(a): Matylda28, 5. 7. 2021 14.57

Hezký den, narazila jsem dnes na tento článek https://www.modio.cz/i/barefoot-boty-jake-jsou-jejich-vyhody-a-nevyhody kde se píše "Pro děti nejsou barefoot boty vhodné při dětských hrách a honičkách. Nezpevněný kotník a opatek by mohly být příčinou úrazu." Co si o tom myslíte? Chodí vaše děti v barefoot batách? Díky moc!

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Dajikaaa, 28. 2. 2024, 21.04

Ahoj, přiznám se, že já BF nenosím. Teda zatím. Chci na ně přejít. Trochu se bojím, nevím, jak na to moje noha bude reagovat. Přeci jen v 35 letech... Za tu dobu už je noha zvyklá na měkkou podrážku, že. Ale líbí se mi nabídka https://barefootsaltic.cz/. Zkušenosti s touto značkou?

Alexx, 27. 2. 2024, 20.49

Holky, chci se zeptat... co vy a barefoot boty? Nosíte? Jak se vám osvědčily? Jak dlouho jste si na ně zvykaly? A máte tip na kvalitní barefoot obuv?

SasankaBan, 20. 2. 2024, 14.11

dětem kupuji klasickou obuv, ale sobě jsem ted pořídila barefootky saltic, kamarádka mi je doporučila,že jsou extrémně pohodlné, tak jsem zvědavá ...chodím hodně ráda do přírody a ted co jsem měla boty, tak mě z nich vždy bolely paty

gab.chocholouch2, 22. 2. 2024, 11.24

jo ty jsou skvělé do terenu, vůbec nekloužou, mám ty Outdoor High Winter ...a holky pro děti kupuju certifikované, kožené, co pevně drží kotník. máme tady kousek jednu českou prodejnu, taky výrobce

Zdeňka S., 24. 7. 2021, 22.05

Děti běhají celé léto bosky, na jaro, podzim kupujeme klasické tenistky, botasky...

Katka

Katka, 21. 7. 2021, 15.45

Na nás je to drahá sranda a bydlíme ve městě, chodit v barefoot po betonu určitě nohám nesvědčí. Snažíme se spíš v létě chodit bosky po louce či v lese.

Marie007, 10. 7. 2021, 11.52

Ahoj, já svým dětem kupuji raději kvalitní obyčejné boty. Až bude mít nohy pořádně vyvinuté a bude chtít, klidně mu nějaké pěkné barefoot boty koupím. Já třeba jedny barefootové boty mám a jsem s nimi spokojená. Nedávno jsem mu koupila krásné sportovní značkové boty v tomto eshop second handu: http://www.onlinesekac.cz/ .

V007A, 9. 7. 2021, 20.28

Nechodí, kupuji boty ve střední cenové relaci.

MartaZa, 9. 7. 2021, 13.40

Nejsem zastánce Barefoot. Kupujeme kvalitní klasickou obuv v dětské obuvi.

dasza, 9. 7. 2021, 8.48

Jedině Barefoot .všechny ty tvrdý kopyta s různýma vložkami.kdy děcko nemá absolutně žádný svaly..nehledě na to že s klenbou souvisí i břišní a zádové svaly...

Katka

Katka, 21. 7. 2021, 15.52

Tak dceři se dodatečně vyvinula klenba i v kopytech a s vložkou, holt to ale chtělo posílit celkově svaly na nohou (kolo, brusle) a v létě chodit bosky. Některé děti tak šíleně šmatlaji, že si nedovedu představit, že by to alespoň občas nekorigovala pevná obuv. Proti barefoot nejsem, ale rozhodně to není pro každého a na každý povrch. Dokud budou děti sedět do 4 let v kočárku a pak v autě, tak to sebedrazsi barefoot nezachrání. Slabé záda a břicho jdou řešit i bez barefoot. Ale souhlasím, že to spolu souvisí.

Eliška Kozlova, 8. 7. 2021, 13.50

Mě se líbí, ale obávám se že na naše ploché nohy to moc není. Niky má teď Protetiku a asi dobré. U nejstaršího je asi pozdě (11let), musí mít kotníkové boty,vložky na míru a ortopedické bačkory + s nimi cvičím a na zahradě jen bosky.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů