Osamělé maminky

zobrazeno 2508×

Vložil(a): katuš, 8. 8. 2015 18.22

Znáte to když si najdete partnera,odstěhujete se za ním,narodí se vám miminko ale nemáte si s kým popovídat,zajít na kávu a nebo trávit čas když je partner v práci??? moc se mi tato stránka líbí ale chybí mi v ní něco co by maminky spojovalo ještě více.Něco kde by si maminky mohli najít jiné maminky ve svém okolí a spřátelit se aby si nepřipadali tak osamocené v jiném kraji,městě,vesnici.Je hezké s někým vyjít na procházku,společné výlety a zkušenosti.Hned by nám bylo veseleji ať jsme kde jsme :)

Sdílejte:   | 
3

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Adéla Vlachová, 11. 6. 2021, 14.54

Já jsem se nejvíce seznámila na dětském hřišti Ono na sebe tak nějak pořád narážíte s těmi stejnými lidmi a jejich potomky a za chvíli jsme si já tak našla pár kamarádek. Pokud ale bydlí člověk na vesnici je to někdy horší. Zkusila bych nějaké seznamky, dneska jich je opravdu mnoho, ale můžeš se mrknout na jejich srovnání třeba na https://www.chcemese.cz a vybrat si takovou, která ti bude vyhovovat nejvíce. Přeji ti mnoho štěstí a věřím, že se snadno brzy seznámíš

Essenciss, 17. 6. 2019, 8.25

Zkusila bych spíš sociální sítě nebo některé ze seznamek, pěkné porovnání mají třeba tady https://www.topseznamky.cz/

Ketris

Ketris, 28. 3. 2019, 23.03

Neni tu treba i nekdo z okoli Zlina?

SarkaMik, 1. 3. 2019, 21.07

Tak to resim uz rok a ted s miminkem.Pratele 90km od nas...jsem strasne sama.Pritom jsem tak spolecensky clovek.Uz mi hrabe...bydlime navic na vesnici uz rok a vubec se s nikym ani nepotkam.Pritom Znojmo je tak krasnee

nel78, 14. 11. 2018, 20.13

To dobře znám a vím, jak se cítíš ale nezoufej, mám pro tebe řešení Dneska je tolik seznamek https://www.lovino.cz/ díky nim se seznámíš rychleji a snáz Já jsem díky seznamce získala dokonce dvě kamarádky a už se necítím, tak sama

Mygara

Mygara, 5. 2. 2018, 14.42

třeba se to časem zlepší a na někoho vhodného narazíte

Žofinka

Žofinka, 5. 2. 2018, 11.20

to je úplně pravda, ale já mám štěstí, že se seznamuji celkem dobře, takže tento problém nemám

Kikinka30, 30. 4. 2017, 6.40

Maminky a je tu nekdo z Prahy....kdo by si chtel vyjet obcas ven co na pisek,mame pres rok a uz za chvilicku bude mala tapat.....

MonicaG, 2. 12. 2016, 7.52

Zrovna nad tím přemýšlím také,že by bylo fajn, potkávat se i s jinými maminkami v okolí... Nějaká maminka v okolí Teplic, Ústí nad Labem? a jako bonus, třeba i s pejskem?

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 9. 12. 2016, 22.46

V Teplicích jsem bydlela dřív, teď už bydlím v Klášterci nad Ohří, škoda ...

Fuga

Fuga, 23. 11. 2016, 14.19

zkuste si najít nějakou kamarádku na pískovišti apod., společné zájmy spojují a člověk se tam i rozpovídá sám od sebe

katuš, 23. 12. 2016, 22.25

to by tu nějaké veřejné pískoviště muselo být

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů