Osamělé maminky

zobrazeno 599×

Vložil(a): katuš, 8. 8. 2015 18.22

Znáte to když si najdete partnera,odstěhujete se za ním,narodí se vám miminko ale nemáte si s kým popovídat,zajít na kávu a nebo trávit čas když je partner v práci??? moc se mi tato stránka líbí ale chybí mi v ní něco co by maminky spojovalo ještě více.Něco kde by si maminky mohli najít jiné maminky ve svém okolí a spřátelit se aby si nepřipadali tak osamocené v jiném kraji,městě,vesnici.Je hezké s někým vyjít na procházku,společné výlety a zkušenosti.Hned by nám bylo veseleji ať jsme kde jsme :)

Sdílejte:   | 
3

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Kikinka30, 30. 4. 2017, 6.40

Maminky a je tu nekdo z Prahy....kdo by si chtel vyjet obcas ven co na pisek,mame pres rok a uz za chvilicku bude mala tapat.....

MonicaG, 2. 12. 2016, 7.52

Zrovna nad tím přemýšlím také,že by bylo fajn, potkávat se i s jinými maminkami v okolí... Nějaká maminka v okolí Teplic, Ústí nad Labem? a jako bonus, třeba i s pejskem?

k.o.r.i.n.e.k, 9. 12. 2016, 22.46

V Teplicích jsem bydlela dřív, teď už bydlím v Klášterci nad Ohří, škoda ...

Fuga

Fuga, 23. 11. 2016, 14.19

zkuste si najít nějakou kamarádku na pískovišti apod., společné zájmy spojují a člověk se tam i rozpovídá sám od sebe

katuš, 23. 12. 2016, 22.25

to by tu nějaké veřejné pískoviště muselo být

Tamama, 18. 10. 2016, 0.50

Když byste byla z Prahy tak Vás pozvu k nám...rodinná atmosféra, spousta akci - a člověk občas zapomene že je na tý mateřský tak nějak sám..

Jamu, 3. 10. 2016, 13.07

Presne tohle ted resim ja:( Neni tu nejaka maminka z Benesova s priblizne stejne starym mimcem?my ted mame mesic a chybi nam nekdo,kdo by s nami jezdil na procházky

Jasmile, 15. 6. 2017, 17.02

Ahoj, já bydlím kousek od Benešova a mám 7měsíčního klučíka. Pokud budeš chtít a je ještě zájem, můžeme spolu kočárkovat. Zrovna dneska jsem byla sama na Konopišti, protože tu k sobě nikoho nemám a ráda bych poznala nějakou fajn maminku

Jamu, 20. 6. 2017, 20.52

Odpověděla jsem ti na zprávu, tak snad v pořádku dorazila:) těším se

Minnie, 22. 3. 2016, 12.34

Znám to a ani jsme se nemuseli nikam stěhovat, stačilo otěhotnět... Měla jsem první dceru v čerstvých 23 letech a byla jsem v okolí kamarádek první... Zůstala mi jedna nejlepší kamarádka ze základky, byla za mnou i v porodnici, Natálka ji bere za tetu. Jinak s jednou která je teď těhotná se vídáme tak jednou za dva měsíce, jdem na kafčo. Jinak nemám nikoho, pár známých z hřiště, školky to jo, ale ne jinou kamarádku které bych mohla říct cokoliv, kromě těch dvou zmíněných. Zkoušela jsem najít kamarádku s podobně starými dětmi, nějaké maminky se mi ozvaly ale zase nejsou přímo od nás z města tak je to na dojíždění...

katuš, 24. 3. 2016, 23.26

Presne.jinak mam kamaradek hodne ale casu malo a benzin neni zadara co jsem ma matersky tak uz ani nenapisou jak je a na sliby ze prijedou uz neslysim.stykam se uz jen ze dvema a nejlepsi kamaradka je az v Praze.jak ja bych chtela nekdy rict prijdu na kafe a ne zajedu

luciusmius, 13. 10. 2015, 20.21

Ahoj jj znam to moc dobre. Loni v lete jsme koupili byt v meste kde nikoho nezname. Mezi lidmi ktere uz znam se citim dobre ale kdyz semam seznamit mam problem. Dokud jsem neotehotnela tak mi to tak neprislo. Pracovala jsem v obchode, takze o kontakt z lidmi jsem nemela nouzi ale kdyz jsem cekala mimi tak jsem si z nekterymi nemela ani o cem povidat no a pak jsem zustala doma a bylo vymalovano. Tak jsem zacala brouzdat na netu a nasla mistni rodinne centrum. Zasla jsem tam a zacala pracovat jako sluzebni maminka sedis v herne a ses k ruce maminkam kdyz potrebuji z necim pomoct, poradit.... no a pri te prilezitosti si s nimi povidas a seznamis se.... takovych center je po cr hodne zkus se podivat na internet jestli ve vasem okoli zadne neni

Alexandra, 16. 8. 2015, 22.06

Maminky, na ty z vás, které jste nevyplnily po přihlášení na web kraj, vyskakuje okno s touto otázkou (z kterého kraje jste). Brzy si budete moci vyhledat maminky z vašeho okolí, které ProMaminky.cz navštěvují.

Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 19.29

Tak to je paráda Zajímalo by mě, jestli tu je nějaká maminka z mého okolí

katuš, 14. 8. 2015, 22.52

bydlím v Dolním Bukovsku a maminky tu jsou ale asi někde vysedávají doma jelikož na ulici nejsou a zdejší hřiště zejí prázdnotou

mckvak, 11. 8. 2015, 16.26

Zname to, hlavne kdyz okolo vsechny kamaradky deti neplanujou, ale pravda je ze staci se potkat s jinou tehuli nebo s maminkou s ditkem a je to docela jednoduche - takze sousedka nad nama ma o meic mladsiho chlapecka nez jsme my. A je to - jinak na netu existuje spouta skupin - treba na fb - kde se da seznamit

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací