Narozeninová oslava, párty pro děti

zobrazeno 2935×

Vložil(a): ssisley, 26. 6. 2016 11.48

V jakém MC pořádte oslavu pro děti? Chci pozvat kluků kamarády ze školky, ale rodiče neznám a nechci je zvát k nám na zahradu. Proto chci volit místo, kde si rodiče mezi cca 2 hodinovou oslavou mohou jít nakoupit případně strávit čas jinak. Pro děti, aby tam byla alespoň částečně organizovaná zábava a např. prolézačky apd. Ale zas aby to nestálo moc peněz. Případně kdyby se tam mohl donést i vlastní dort? Existuje vůbec takové místo? Děkuji za tipy a rady :-)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Barča2020, 2. 11. 2021, 10.46

Nyní také chystám dceři narozeninou oslavu a ráda bych i tip na dárek, hračku, která ji bude nějakým způsobem rozvíjet a bude pro ni vhodná.

lucie25987, 16. 4. 2021, 19.14

My máme velkou zahradu a dcera má narozeniny v létě, takže děláme narozeninovou oslavu u nás. Máme na zahradě bazén, trampolínu, prolézačky, atd., takže si u nás děti vždy to odpoledne užijí . Vloni měl ale největší úspěch mikrofon a repráky, takže děti celé odpoledne zpívaly a tancovaly . Pro pronájem ozvučení od https://rental.economic-service.cz/kategorie-produktu/zvuk/ , se tak rozhodneme i letos .

Martin Doležel, 18. 3. 2021, 9.21

Loni, když to ještě šlo, tak jsme si na dětskou oslavu pozvali DJ Patzyho- https://djpatzy.cz/dj-na-vecirek/ Tak snad zase bude brzy možné uspořádat řádnou párty se vším všudy, momentálně jsou to spíš menší oslavičky v nejužším rodinném kruhu

sofie1989, 20. 8. 2020, 15.42

Taky zdravím a přidavám se k diskuzi! Narozeninovou oslavu jsme synovi uspořádali v Mercuria laser game na pobočce na Braníku. Dortík jsme si mohli donést vlastní a veškeré další příslušenství (talířky, lžičky) nám zde půjčili, což je příjemný bonus. Cenově je to ok, při větším počtu dětí dostanete nižší cenu. Personál velice profesionální a prostředí je zde velmi pěkné. K další zábavě nabízejí virtuální realitu, minibowling, arkádovky a mají zde i fotbálek, u kterého jsme se zabavili i my rodiče.

lenkanovosadova, 27. 1. 2020, 9.26

Zdravím, Tenhle problém sem také řešila, kamarádka mi dohodila firmu vrontheroad. Zajimá se o virtuální hry, takže rodiče dětí by měli o zábavu postaráno. Já sem s nimi byla veli spkojená! doporucuju

Ketris

Ketris, 28. 3. 2019, 23.05

Staci kouknout na net, urcite neco najdes

klara.rychnova, 24. 9. 2018, 22.38

Možná by to chtěl něco po typu: https://questerland.cz/detske-oslavy/ ?

kamika, 26. 12. 2017, 11.39

O incateringu jsem zaslechla samou chválu. Mě vyhovuje, že jsou z Prahy. Manžel bude slavit kulatiny, tak jsem s nimi domluvená na rautu.

jarcula, 23. 12. 2017, 18.32

Našla jsem si jejich www.incatering.cz. Dobré reference, zkusím je oslovit na občerstvení pro 20 osob na silvestrovský večírek.

zinka, 10. 12. 2017, 22.56

My měli perfektní mikulášský večírek za přispění icateringu.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů