Karnevaly (po ste)

zobrazeno 1117×

Vložil(a): dasza, 7. 2. 2018 19.34

Prosim vas muzete mi nekdo vysvetlit co mate jako rodic a decko z toho ze objezdite vsechny karnevaly v okoli???? Ja to nak nechapu.jasne kdyz uz chci jit jdu na ten co mame v miste.popr u rodicu.prarodicu.,nebo treba v byv.meste.kde sme byli.u kamaradu atd....ale objizdet karnevaly po okolnich dedinach mestech atd???? Proc???????co z toho maji-mate???? Kolem nas je to vsude-zadna extra maska.aby se jako ukazaly-to bych mohla zarit i ja.neb deti kazdej rok nejlepsi masku vyhravaj uz 4roky...ale nikdy by me nenapadlo jet do vedl dediny.jen proto ze tam je a pak do dalsi..a dalsi.a jeste tam do te.. Takze???zadam o vysvetleni..a hlavne me nerikejte ze tady neni nikdo kdo by to nedelal....;)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

vendy.z, 15. 2. 2018, 22.58

Já pořádala karneval v klubíku a bylo to bezva. Ještě se chystáme do divadla, kde si to užiju s dětmi a nemusím nic organizovat. Nevím o nikom, kdo objíždí všechny karnevaly. Ve školce a škole jsme propásli kvůli nemocem.

louskacek2, 11. 2. 2018, 18.33

My navštívíme když hodně prstenů jeden karneval a to ten který máme skoro za rohem. Jinak taky nikam nejeden maximálně třeba kdyby byl u babičky toť vse

nikolava, 10. 2. 2018, 9.23

My jsme ještě nebyli, ale asi by jsme měli začít Zatím sme byli jen na dětských dnech v létě

Mygara

Mygara, 10. 2. 2018, 7.41

já je neobjíždím, ale pokud to nějaké dítě tak hrozně baví, tak v tom nevidím problém

Minnie, 9. 2. 2018, 19.14

Děti to baví akorát jsou vždy v tomto období nemocný ale že bych jezdila všude a pak seděla a koukala že nikoho neznám, to nee jen tam kde jsou známý.

louskacek2, 11. 2. 2018, 18.35

Já bych třeba kvůli chřipce ani nikam nesla...ani na karneval ani do dětských koutku apod. Jedině kam teďka jezdíme je ven za zvířátkama. Ty na nás snad nic neprsknou

jancaan, 9. 2. 2018, 12.14

Syn absolvuje pouze karneval ve školce, jinak nejsme obrážeči karnevalů a ani takové nadšence neznám.

Čertice, 9. 2. 2018, 8.56

Já taky neznám nikoho, kdo by je objížděl starší syn to nesnášel, tak jsme nechodili a mladší je ještě malej, tak taky zatím nemusíme možná stihneme nějaký průvod protože běhání je teď top

Fuga

Fuga, 9. 2. 2018, 6.39

když to nějaké dítě baví a rodiče jsou ochotní to podniknout, tak proč ne. Někdo zase nechápe, jak můžete objíždět třeba troje závody za den, ber to v dobrém

dasza, 9. 2. 2018, 12.18

ja to beru v dobrem.. jasne kazdej ma jinej konicek... ))))

Lenča Pešková, 8. 2. 2018, 11.47

ja teda s malou jeste nebyla ale chystame se pristi vikend poprve. ze bych objizdela siroky okoli to rozhodne ne ale pokud nějaký jeste postrehnu nekde pobliz tak proc tam nejit. beru to jako zabavu dne. a chodit tam kvuli vyhram? to asi ne. jsou to vetsinou lizatka a takovy veci a to male nedavam.

Nikoll, 8. 2. 2018, 10.39

My teda ještě ani na žádném nebyli letos se asi půjdem podívat na mastopustní průvod u nás ve městě, ale to je tak všechno

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů