Chodíte do mateřských center?

zobrazeno 1047×

Vložil(a): Ketris, 28. 3. 2019 21.09

Ahoj holky. Chodíte do MC? Já občas s dcerou, protože je hrozně kolektivní a miluje ostatní děti :D jaký na to máte názor? Vím, že některé maminky by tam nevlezly, aby jejich dítě neco nechytlo a kdo ví co... Mně osobně to příjde super odreagování, aspoň se dítě učí kolektivnímu chování a není ve školce pak tak vyplašené..

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Witchie, 14. 8. 2019, 11.37

My bychom chodili rádi, ale synka to nebaví a nechce tam být

Adrianita, 5. 4. 2019, 21.16

U nás je úplně nové RC, tak čtvrt roku zhruba a zatím jsme tam nebyli, ale určitě se tam chystám aspoň podívat. Když se nám tam bude líbit, nebo doplní zajímavé aktivity, určitě se tam s dětmi budeme vracet. Teď tedy začíná teplo, tak budeme spíš venku. Dcerce je teď už skoro 5, ale chodila jsem s ní kromě plavání i na cvičení a tvoření a ve školce se zabydlela rychle. Se synkem zatím jen plavu, ale kontakt s dětmi je fajn.

Mygara

Mygara, 3. 4. 2019, 9.53

Proč by ne ale člověk si tam musí sednout navzájem A to jak děti tak i rodiče

zuzkagodarova, 2. 4. 2019, 18.29

Chodim a malemu sa paci, doktore sa to moc nepozdava ale vzdy a vsade moze nieco chytit

editak, 1. 4. 2019, 14.39

my chodíme, ale máme to spojené s nějakou aktivitou, co mc nabízí, jen tak tam jít bych se asi nedokopala...

Lusesita25, 31. 3. 2019, 20.13

Nechodím, stačí nám hřiště.

jancaan, 31. 3. 2019, 17.21

Se synem jsme spíš na venkovní aktivity, dětské akce, hraní na hřišti a výlety..

Aliisha

Aliisha, 29. 3. 2019, 22.56

Moc nechodím. Já tyhle “atrakce” nevyhledávám

L.janicka.l

L.janicka.l, 29. 3. 2019, 22.06

Chtela jsem jit, mam i jedno asi 200m od baraku, ale ta predstava ze kluka tahnu domu smykem, jako ze hriste mi desi. On ma strasne rad deticky, jenze me pak neposlechne a radeji pujde nekam s cizim clovekem nez se mnou. I z obchodu kde maji koutek ho musi vzdy "vyhodit" aby odesel jednou dostal susenku za to ze pujde domu, podruhe mu dala prodavacka lizatko a ted si treba koupil boty a nechtel jit, tak mu je chtela vzit, ten utikal. Docela se desim jak ho dostanu ze skolky

Janna, 29. 3. 2019, 21.30

Chodime pravidelne 1-2x tydne. Ja pokecam s zenskyma a syn sj tam pohraje. Zucastnujeme se i dopolednich programu, ty jsou super. A je mne uplne jedno, ze tam decka vsechno olizujou, aspon si vytvarej imunitu.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů