Yachtwedding

zobrazeno 3362×

Vložil(a): Blacka, 21. 10. 2021 16.33

Zdravím, nemáte někdo zkušenost se službama od Yachtwedding? Nechali jste si od nich zorganizovat svatbu v zahraničí?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

LuckaZ, 25. 5. 2023, 12.01

Ahojte. Ja musím dať neskutočne veľkú pochvalu agentúre Yachtwedding. Bolo to to najlepšie rozhodnutie v našich životoch. Prístup agentúry bol ukážkový, komunikovali so mnou o všetkom, veľmi ochotne a milo. Vybrali sme spolu svadbu snov. Bolo to niečo tak neskutočne nadherne a magické. Zopakovala by som si to ešte miliónkrát. V tomto prípade realita prekonala akékoľvek očakávania. Úžasný prístup hotela , personálu, koordinátorov. Odporúčam Lagoon Attitude. Zážitok, na ktorý keď pomyslím, mam do teraz slzy v očiach. Miliónkrát ďakujem. Spravili ste nám najkrajší deň v živote.

Zunikad, 5. 3. 2023, 12.27

Dobrý den,za nás tedy ne.Svatba na Mauriciu,organizace špatná,stále zpoždění,pomotaná hudba..a slečna delegátka raději nekomentovat.Svatební sen se změnil v noční můru.Bohužel. Sice nám nabídli náhradní obřad.. Ale ten den..bez ano,bez prstýnků...Ten smutek hluboko je v nás..Ten den nám nikdo nenahradí

SaraMalkova, 27. 2. 2023, 22.54

Holky, taky jsem služby od CK Yachtwedding s manželem využila. Chtěli jsme pořádnou exotiku a nechali jsme si poradit, protože před tím jsme byli maximálně v Itálii. Brali jsme se na Zanzibaru a byla to nádhera, určitě se tam ještě někdy vydáme - třeba na nějaké výročí.

Dolinka, 26. 2. 2023, 21.53

Holky, my jsme se brali u moře, konkrétně tady https://www.yachtwedding.cz/svatba-svatebni-cesta/seychely/svatebni-balicek/svatba-v-story-seychelles/ a byla to fakt nezapomenutelná svatba. Navíc za nás Yachtwedding vše zařídil.

Bouskovka, 18. 12. 2022, 11.15

Zdravím, hledala jsem informace o svatbě v exotice a jsem ráda za tuto diskuzi. Na Yachtwedding se taky obrátím, čtu na cestovku samé dobré recenze.

Fráňa, 29. 11. 2022, 21.01

Zdravím, musím napsat svoji zkušenost s CK Yachtwedding. Před časem jsem na tuto diskuzi narazila a pak mělo všechno rychlý spád - s partnerem nás svatba u moře nadchla a hned jsme CK Yachtwedding kontaktovali. Destinaci jsme si nechali poradit - brali jsme se na Mauriciu a rovnou jsme to spojili se svatební cestou. A teď moje dojmy - bylo to opravdu nejlepší rozhodnutí, svatbu i pobyt na Mauriciu jsme si moc užili a budem na vše dlouho vzpomínat.

lucie25987, 13. 10. 2022, 13.11

Teda svatba v zahraničích je odvážná myšlenka. Já bych si klidně dokázala představit svatbu jen ve dvou, ale manžel by svatbu bez rodiny nechtěl. Mají mez sebou silné pouto. Termín svatby máme 5.11. tak doufám, že alespoň v rámci možností vyjde počasí. Jsem na začátku těhotenství, proto se svatbou tak spěcháme. Až se miminko narodí, tak budou jiné starosti než plánování svatby. Všechno už máme nachystané, jen čekám na poslední věc, a to tento náhrdelník https://www.trzistestesti.cz/sperky/nahrdelnik-neco-noveho-stribro/ , který si chci vzít na obřad, abych měla něco nového .

Martina90, 22. 8. 2022, 20.49

Zdravím všechny, vybíráme s manželem svatební cestu, ale zatím se nám nic speciálního nelíbí. Kde jste vybírali Vy, poradíte?

KollarovaMarie, 24. 8. 2022, 8.06

S manželem jsme vybírali svatební cestu na svatebnicesta.eu. Jsou tam nabídky z hodně cestovek na jednom místě.

Martina90, 27. 8. 2022, 16.54

Mají super výběr - děkuji za doporučení. Teď se ještě shodnout s manželem na destinaci - mají krásné hotely jak na Mauriciu, tak na Seychelách

Hodinkova2, 26. 7. 2022, 23.14

Zdravím, narazila jsem na tuto diskuzi, protože taky plánujeme svatbu u moře a nejlépe na Seychelách. Nevíte - zprostředkovává Yachtwedding svatby i v exotických destinacích?

Marionneta, 28. 7. 2022, 23.08

Ano, mrkněte na jejich stránky na yachtwedding.cz, destinací nabízení hodně, záleží na Vás, kde se bude chtít vzít. Nám zprostředkovali svatbu před dvěma lety, když byl všude Covid a servis měli perfektní.

Hodinkova2, 31. 7. 2022, 16.31

Tak děkuji za komentář, četla jsem na ně pozitivní recenze, tak jim napíšu, abych věděla co a jak.

Starkova, 23. 2. 2022, 22.01

Zdravím, doporučily byste mi svatební agenturu/cestovku, která by za nás zařídila svatbu v teple u moře? Nemáte zkušenost?

AndulaK, 25. 2. 2022, 12.16

My jsme si vybrali https://www.yachtwedding.cz/ Svatba byla bez starostí, vše nadstandardní, cenově dostupné - jsou to prostě profíci, prodají stovky svateb za rok.

Masinka_L, 26. 2. 2022, 22.55

Taky už jsem na yachtwedding.cz četla dobré recenze, navíc nabízí fakt hodně destinací, taky po nich pokukuju.

Starkova, 27. 2. 2022, 19.48

Moc díky za doporučení na yachtwedding. Přiznám se, že jsem dlouho hledala než jsem položila dotaz a na tuto agenturu jsem četla velkou chválu. Hlavně co se týká cen, ale i kompletního servisu. Teď si ještě vybrat destinaci, to bude asi největší oříšek.

Masinka_L, 28. 2. 2022, 21.17

Já mám teda už vybráno - miluju řecký Thassos, takže se musím domluvit napřed s přítelem a pak rovnou s Yachtwedding.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů