výročí svatby

zobrazeno 6318×

Vložil(a): patricia077, 2. 7. 2019 12.40

To je takový dotaz, co tu asi už byl, akorát jsem jej nenašla...každopádně máme s manželem výročí svatby, vychází to vždy na ty svátky, takže většinou mají některé restaurace a hotely zavřeno nebo hodně předem plno...letos navíc nevím, zda bude manžel pracovat a děcka jsou nemocná, ale i tak chci aspoň den pro sebe pro nás, tak hledám co by tak bylo fajn...kromě solné jeskyně, která by bodla momentálně teda mně, nemůžu se zbavit rýmy a kašle :-) tak teda v okolí nic moc...co vy kromě té klasiky, véča, kino, drink, sex atd :-) podnikáte? jj čekám i reakce typu ožereme se nebo společné tetování .-), ale do toho teda nejdu haha, navíc máme jen dle přehledu papírovou :-))))), teda doufám, že dobře počítám..klukovi jsem chtěla nacpat na dort svíčku s dvojkou, než mně ostatní taktně upozornili, že dva měl ale vloni :-)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

gezarda, 24. 9. 2023, 13.04

Ahojky my klasicky zajdeme na večeři a uděláme si hezký večer, děti nám pohlídá babička a je to moc fajn. Letos máme 15 let od svatby, tak jsem nám k tomu koupila sadu na výrobu partnerského odlitku, konkrétně tento https://www.vzpominkovyodlitek.cz/partnersky-3d-odlitek-s-nadobou-2/ . Tak jsme si ho hned druhý den udělali a teď je vystavený vedle naší svatební fotky .

Lednice1, 14. 9. 2023, 10.57

Zdravím, tak my s manželem máme letos 5.výročí svatby a já řeším co bych mu mohla dát. Ráda bych mu dala něco netradičního. Samozřejmě si dáme dobrou večeři a víno, ale chtěla bych ještě něco k tomu. Co dáváte vy? Budu ráda za vaše reakce .

milujici.teticka36, 26. 5. 2023, 7.09

Jaké si to člověk udělá, takové to má. Podle mě nezáleží na tom, jestli jste hotelu na drahé dovolené nebo si jenom dáte partnerské náramky od https://www.tiniana.cz/partnerske-naramky/ Důležitější je podle mě to gesto, které k tomu prostě tak nějak patří. A to je na tom to nejkrásnější. I kdybyste si měli jen večer sednout a říct, že se máte rádi a jeden druhého si vážíte. .)

zoink, 3. 3. 2022, 11.40

Já se také vždy řeším, jak oslavit výročí svatby, i nám to vychází na svátky v červenci, takže si vesměs zajdeme na večeři (teď s dětmi teda na oběd ) pár dnů před, bohužel, to jsme při výběru termínu úplně nedomysleli ten přehled, co jsi tady dala je super, i já se podle toho řídím a snažím se vybírat dárek tak, aby odpovídal, alespoň z části, tomu názvu. Ráda vždy mrknu na stránky http://napovime.cz/navod/jak-oslavit-vyroci-svatby, kde kromě názvu mají i tip na dárek, my máme letos bronzovou (plechovou), tak se bude nějaký tip určitě hodit

lucie25987, 18. 9. 2020, 13.17

Tak my jsme měli letos s manželem 7. výročí svatby, takže nic zvláštního. Koupila jsme mu akorát jeho oblíbené pralinky a chtěla jsem uvařit večeři, jenže manžel byl v tu dobu na služební cestě, tak jsem večeři odložila. Od něj jsem dostala pugét krásných růži, ve kterých byl zamilovaný vzkaz. Tím, že nebyl doma, tak si zaplatil doručení květin Ostrava u https://www.fleurop.cz/rozvoz-kvetin-ostrava a udělal mi tak radost, že na naše výročí nezapomněl, i když nebyl doma .

Romanka40, 18. 11. 2019, 14.57

My si jen slovne poprali. Jelikoz se nam 4dny pred vyrocim narpdila dcera

patricia077

patricia077, 18. 11. 2019, 15.11

Tak tj je ještě víc než výročí

WeruskaSK

WeruskaSK, 9. 11. 2019, 22.14

super prehlad, konecne budem vediet kedy aka, to moj otec stale ked niekto oslavuje vyrocie svadby tak napise ze aka to je, a nechapali sme odkial to berie

patricia077

patricia077, 9. 11. 2019, 22.26

Kvetka25, 21. 10. 2019, 22.19

Výročí řeším už jen na stránkách ErosStar, kde pořídím nějakou hračičku do postele a prádýlko, domluvím hlídání dětí, manžel mě vytáhne minimálně na večeři. Pokud to hlídání umožní, tak jedeme i mimo město na dva dny a užijeme si romantiku se vším všudy...

aratk, 24. 10. 2019, 10.48

Děkuji, to zní jako dobrý plán Mrknu tam a snad něco vyberu... Min. prádlo, to manžel ocení vždy...

aratk, 14. 10. 2019, 12.10

Maminky, tak co s tím výročím? Už to mám aktuální za 14dní i já... A fantazii teda taky nemám...

patricia077

patricia077, 14. 10. 2019, 18.09

u nás to prostě vždy proběhlo klasicky, kino, večeře, hlavně když někdo pohlídá děti

Fuga

Fuga, 17. 7. 2019, 11.11

Poslední výročí jsme stylově zaspali jeli jsme si vzpomněli a doblo vše takže žádné tetování a podobně se nekoná

patricia077

patricia077, 17. 7. 2019, 11.41

stane se

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů