Uz zacinam😂

zobrazeno 915×

Vložil(a): Lenča Pešková, 3. 9. 2017 12.51

Resim tema svedek🙂 zajimalo by me jak to mate, kdyz jde nekdo za svedka. Co to pro vas znamena? Je to spis za "trest" nebo za "odmenu"? Je to jen podpis nebo to ma i vyjadrovat uctu k tomu druhemu? Ma svedek i pomahat s pripravou, vyberem atd? Nebo by vam to bylo jedno kdyby vam sel kdokoliv koho jste potkaly na ulici.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Romanka40, 18. 11. 2019, 20.38

Ja svedkyni mela jeste pred zadosti. Vedela jsem to uz dlouho, kdo to bude

WeruskaSK

WeruskaSK, 3. 5. 2018, 17.17

ja som za svedka este nebola, ale ked som sa kamosky medzi recou a doslova na chodbe medzi dverami spytala ze ci by mi sla za svedka tak sa pomaly urazila ze som ju nepoziadala oficialne s kyticou v ruke....

kamca80, 9. 12. 2017, 17.21

já byla za svědka ségře i bráchovi, ale naštěstí sem nic extra připravovat nemusela, jen sem měla proslov na bráchově svatbě, což sem teda nějak nečekala, takže sem něco vykoktala....mimochodem, oba už sou rozvedení

V007A, 6. 12. 2017, 17.00

Když jsem žádala kamarádku,aby mi šla za svědka, tak jsem jí rovnou řekla,že ani nic připravovat nemusí,ať nemá s ničím starosti. Pro mě samotnou jsou svatby za trest,nemám to ráda.

mattonka, 9. 10. 2017, 16.35

Ahoj, já zrovna minulý víkend byla kamarádce na svatbě za svědka. Bylo to poprvé v životě a já jsem si téhle žádosti opravdu vážila. Bylo to milé a zároveň jsem cítila od té kamarádky důvěru. Ona tu svatbu nechtěla řešit, ani se na ní nijak netěšila, ale kvůli rodině to absolvovala. Hodně jsem jí pomáhala a musím říct, že jsem si to opravdu užila:) Vše bylo tedy na poslední chvíli a ne úplně podle plánu, ale nakonec byli všichni spokojení. Pro mě bylo nejhorší pronést svatební řeč, musela jsem se předtím posilnit panákem a nakonec jsem to dala:)

vendy.z, 6. 9. 2017, 20.21

já osobně svědek nebyla, ale určitě je to čest

Fuga

Fuga, 4. 9. 2017, 15.46

já měla za svědka bráchu a i mi s tím pomáhal, jel pro dort apod.

Žofinka

Žofinka, 4. 9. 2017, 12.03

pomáhání záleží na vaší dohodě .-), ale mně svědkyně (kamarádka) pomáhala hlavně s organizačními věcmi, před obřadem sehnala všechny lidi do houfu apod

Katka

Katka, 4. 9. 2017, 13.54

Jak si to houf zorganizoval bylo na něm, s manželem jsme přijeli asi 5 minut před začátkem obřadu, myrty byly přišpendlené, takže si poradili ;o)

Mygara

Mygara, 4. 9. 2017, 10.39

já měla svého bratra a ten s přípravami pomáhal tak jako tak .-)

benca, 3. 9. 2017, 22.22

ja som bola za svedka kamoska, a malo sa vidime, ale ked chcela tak som sla az na iny koniec republiky

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů