Svatební cesta

zobrazeno 187×

Vložil(a): HanakovaPavla, 20. 1. 2024 16.10

Dobrý den, s přítelem přemýšlíme, že bychom udělali malou svatbu a o to víc si pak užili svatební cestu. Poradíte destinaci, kde se Vám líbilo a případně, kde vybírat?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Esteer, 25. 1. 2024, 5.50

Já bych doporučila Kubu nebo Mexiko. Jsou to nádherné krajiny.

esterka228, 24. 1. 2024, 17.54

Chcete nějakou exotiku? Já se rovnou ještě zeptám. Co by vám udělalo radost jako svatební dar? Na jaře totiž očekávám, že dcera bude mít taky svatbu a nechci ji dát jen peníze.

Kajka Janikova, 25. 1. 2024, 18.25

Exotika určitě fajn, zas na druhou stranu, když má někdo svatbu v létě je tam už dost horko. Nebylo by špatný ani Dánsko nebo něco takového, moře tam je taky a není tam takové horko. A k těm svatebním darům. Já mám osvědčeného něco do kuchyně, hezký set skleniček, talířů nebo tak. Dobrý výběr lepšího nádobí mají na bakly, případně pak zkusit nějaký lokální obchůdek.

sarkanova3333, 25. 1. 2024, 18.34

S tím horkem máte pravdu. Na bakly jsme s manželem už několikrát nakupovali (vybavení do restaurace...) a můžu říct, že ta kvalita je fakt dobrá.

Denisa75, 26. 1. 2024, 15.40

Co jste prosím kupovali za to vybavení do restaurace? Řešíme teď právě taky novou výbavu. Díky

Bohuna77, 22. 1. 2024, 22.10

Velký výběr zájezdů na jednom místě mají na svatebnicesta.eu. Taky u nich teď vybíráme a rozhodujeme se mezi Seychelama a Mauriciem.

Bouskovka, 24. 1. 2024, 21.38

Tento model se mi taky líbí - udělat komorní svatbu na radnici a pak si pořádně užít svatební cestu Musím to navrhnout doma, taky se s přítelem začínáme o svatbě bavit a já jsem ještě v žádné exotice nebyla.

KollarovaMarie, 26. 1. 2024, 21.40

Taky jsme vybírali svatební cestu na těchto stránkách a 100% je doporučím. Byli jsme na Seychelách, v soukromé vile s balkonem a výhledem na Indický oceán, konkrétně tady www.svatebnicesta.eu/detail-zajezdu/hilton-seychelles-northolme-resort-spa/19445a Jedním slovem to byla nádhera a určitě chceme v budoucnu letět na stejné místo, protože to prostředí, šnorchlování, resort, příroda, prostě všechno, bylo úchvatné a chceme to zažít ještě jednou.

HanakovaPavla, 29. 1. 2024, 22.48

Moc díky za odkaz - resort je opravdu úchvatný a vidím, že nabízí i benefity (piknik, kanapky, láhev sektu, hrnečky, sleva na lázeňské procedury ...) a dokonce mě mile překvapila i cena. Určitě tento resort navrhnu doma a uvidím, co na to přítel.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů