Svatba

zobrazeno 1389×

Vložil(a): Lenča Pešková, 1. 5. 2018 17.24

tak svatba se nam uspesne blizi. pristi sobota je nas den D. jsem na svatebnich bazarcich a tam jsou holky co maji svatbu pristi rok a uz maji vsechno zarizeny, o vsem vi jak chteji mit atd. me jeste par veci... jen par drobností 😁 nemam kytku, zasedaci poradek netusim protoze ani poradne nevim kdo prijde/neprijde😁 ale no stres ze? to nejdulezitejsi uz mam a to chlapa😁 vsak ono se to nejal vytribi😂 a to chteli v praci na cely pristi tyden chlapa poslat pryc😁 tak byli tak moc hodni ze rekli ze nemusi kdyz ma tu svatbu, uuuuuffffff🙂 jsem zvedava jak to vsechno dopadne,.kdo udela ostudu nebo jestli to probehne vsechno na jednicku🙂 hlavne nezabloudit cestou k oltari 😁

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Bebina, 25. 5. 2023, 18.47

Je kousek od Anděla, takže dostupnost je dobrá. Kousek je zastávka tramvaje.

Marina, 4. 5. 2023, 19.00

Kde jste si prosím v Praze půjčovali svatební šaty?

Zdendaaa, 10. 5. 2023, 20.07

To bych také ráda věděla, protože budu chystat svatbu a ráda bych šla na jistotu.

Bebina, 17. 5. 2023, 17.06

Já mohu doporučit www.saty-svatebni.cz, je to salon v Praze, tak se zkuste podívat.

Zdendaaa, 21. 5. 2023, 20.00

A kde v Praze se nachází? Jaká je tam dostupnost?

lucie25987, 15. 4. 2023, 5.30

My budeme mít svatbu za dva měsíce a jsem už strašně nervózní. Vůbec nevím, jestli máme všechno zařízené, jak to bude probíhat a hlavně se modlím, aby vyšlo pěkné počasí. Dlouho jsem si nemohla vybrat svatební šaty, a to mě taky dost stresovalo. Naštěstí kamarádka našla svatební salón https://www.pujcovna-renata.cz/svatebni-salon/ , ve kterém jsem měla opačný problém než jinde. Líbily se mi tam všechny svatební šaty, ale dokázala jsem si jedny vybrat a už se nemůžu dočkat, až mě v nich přítel uvidí .

Martin Doležel, 23. 5. 2021, 9.49

S dnes již manželkou jsme hledali v Praze svatební salon docela dlouho. Nakonec jsme se rozhodli pro Sponsu a určitě jsme nelitovali. Nejen, že si tu můžete nechat ušít krásné svatební šaty na míru, ale také si zajistíte různé doplňky a šperky, včetně krásných svatebních prstenů: https://sponsa.cz/

Romanka40, 18. 11. 2019, 16.11

Jindřiška888, 24. 9. 2019, 12.07

Tak jakápak byla svatba? My se brali v březnu a doteď na to vzpomínám - bylo to v Park Hotelu Popovičky, takže samotný obřad proběhl v altánku v parku u toho hotelu a pak probíhaly takové ty tradiční zvyklosti, focení, hostina, hudba.... No a do noci byla párty/disko. A další den jsme hned vypadli na svatební cestu Ale musím říct, že nám nejvíc pomohla asistence od Svatbonetu - www.svatbonet.cz, ze začátku jsme si to chtěli dělat po svém, ale hodně brzo jsme se v tom začali ztrácet, takže když jsme zjistili, jak to jde jednoduše na internetu, tak jsme si radši zvolili tuhle pohodlnější cestu, pak to navíc bylo všechno přehlednější, nabídli nám i konzultaci přes Skype.

Kvetka25, 15. 8. 2019, 20.32

Plánujeme svatbu na duben 2020. Holky, kam v Českých Budějovicích jít půjčit šaty?

Zuzzzik89, 18. 8. 2019, 11.44

Určitě se zajdi podívat sem www.nuance.cz půjčovala jsem si tam šaty já i moje kamarádka a všude doporučujeme

Kvetka25, 20. 8. 2019, 17.55

Děkuji za tip. Zkusím se tam mrknout.

Žofinka

Žofinka, 4. 5. 2018, 7.01

Ono se to poddá a hlavně si to trochu sedne

Fuga

Fuga, 3. 5. 2018, 18.41

já měla kytku objednanou a tatka jí zapomněl málem vyzvednout ), takže klid

WeruskaSK

WeruskaSK, 3. 5. 2018, 16.55

kyticu som si chcela ist vybrat v den svatby na trh... zbytocne sa predrazuje ak sa povie ze SVADOBNA... nakoniec mi ju vybavila kamoska ktora sa preriekla ze objednala kyticu ako darcek tak sme to zmenili na svadobnu ale do poslednej chvile som netusila aka bude

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů