Snubní prstýnek :)

zobrazeno 1533×

Vložil(a): Petra Schoberová, 15. 10. 2016 13.57

Tak co maminky kolik je nás tady vdaných? Jaky byl váš den D? :) Nebo toužíte vy či partner po manželství? Nebo je to pro vás jen kus papíru? :) jak to máte?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

LauraI, 4. 8. 2022, 17.53

Můžu se zeptat jestli jste byly spokojené se zásnubními prstýnky, které jste dostaly od svých protějšků?

Gabullka, 19. 8. 2022, 13.52

Já ano, manžel má dobrý vkus a hlavně věděl odkud si nakupuju šperky, tak se mu povedlo vybrat prstýnek z Olivie.cz odkud mám většinu šperků.

milusekoprivova, 20. 11. 2020, 18.08

Ahoj. My s přítelem plánujeme svatbu. Co máte za prstýnky? Myslíte si, že je tohle špatný prstýnek https://yesmoda.cz/prsteny/185-danfil-diamantovy-prsten-df1670b-53-mm.html ? Můžu ho mít?

Romanka40, 18. 11. 2019, 21.27

Jsem rok vdana, 4dny pred vyrocim se nam narodila druha dcera (nemohla tam jeste vydrzet? ). A den byl fajn. Ale my v 17hod odchazeli a druhy den jsme jeli na dovolenou. My to nechteli velke. Delali jsme to kvuli rodine takove. Jinak by byl jen obrad

Mygara

Mygara, 14. 8. 2017, 14.23

jsem ráda, že jsem vdaná, není to jen kus papíru, protože je to určitý závazek, který mě v určitých situacích zbzdil, abych neudělala hloupost

Pavla T., 10. 3. 2017, 9.04

Vzali jsme se, když měl náš syn 1 rok. Bylo překvapení na dovolené s našimi rodiči a sourozenci. Po příjezdu do Českého Švýcarska jim syn rozdal oznámení. Všem jsme museli doma tajně zabalit nějaké "slušné" oblečení aby nemuseli jít v pohorkach 😀 Já měla bílé letní šaty z HM a bílé krajkové tenisky, manžel světle kalhoty a modrou košili a modré tenisky. Svatební kytice byla z šitých tulipánů. Venkovní obřad na vyhlídce Belveder s výhledy 130m nad řekou Labe, oběd v přilehlé restauraci, procházka po zámeckém parku v Děčíně a nakonec kávička a zákusek v kavárně. Po příjezdu domů jsme už jen roznesli oznámení, ale oslava nebyla. Byla to neskutečná romantika a nezapomenutelná chvíle. Časté otázky: Nechybely ti princeznovske šaty? Nebylo vám líto ostatních příbuzných? Vy to nebudete slavit?..…... NE! Svatbu jsme si udělali naaadhernou a hlavně PRO SEBE a ne pro zástup tetiček které vidíme 2x za život. Ti nejdůležitější lidé tam byli. A ta chvíle byla tak překrásná, že bylo jedno zda tam stojíme nastrojeni nebo v teplákách. 😉 Celé nás to stálo cca 10 000,- (3500,- obřad, 3500,- oběd, 700,- kavárna a cca 2500,- zbytek) takže taktéž spokojenost 😀

Fuga

Fuga, 14. 11. 2016, 6.52

já jsem pro svatbu, štalo by mě pořád vysvětlovat, čí jsem maminka třeba ve školce, když máme jiné příjmení

Lenča Pešková, 13. 11. 2016, 12.55

V těhotenství me o ruku požádal, že se vezmeme až se malá narodí, že prý bude míň problémů (hahahaha). Pak se malá narodila a já si říkala tak co? Bude, nebude, tak prý až bude chodit, až se opraví barák, až tohle, až tamto, tak jsem se ho zeptala jestli bude nebo ne, tak prý ne,ze je to zbytečný kus papíru. Byl to takový brutální kopanec. Jenže malá se jmenuje po něm, což mě brutálně štve a hlavně nás vztah jde do háje po zrušení zasnoubení😞 když už jsem mu dala vážně najevo že nejsem spokojená a že malou přejmenuju na moje příjmení tak cca po měsíci došel, že svatba je vlastně fajn, že se vezmeme. Měla jsem chuť mu dát "pusu" mezi oči. Řekla jsem že ne, takže teď jsem já za tu co nechce svatbu😂

katuš, 29. 10. 2016, 15.48

taky nejsem nějaký zastánce svatby ) je pravda že kdyby šlo v našem vztahu tak nějak normálně jako svatba,dítě.... ale jelikož u nás šlo všechno jinak přijde mi to opravdu zbytečné.v dnešní době je to opravdu jen o papíru a majetku.taky bych si přála mít nádhernou svatbu se vším všudy ale při dnešních cenách raději místo svatby udělám malému pořádný pokojíček

Rulficka48

Rulficka48, 27. 10. 2016, 23.18

Já osobně svatbu nepovažuju za důležitou a ani ji neplánuju..

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 28. 10. 2016, 20.54

Já jí také nepovažuji za důležitou, ale štvalo mě že se jmenuji jinak než syn

Rulficka48

Rulficka48, 28. 10. 2016, 21.50

To je taky pravda.. !

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 28. 10. 2016, 22.13

Syn se narodil v dubnu a hned v červnu jsem zařídila svatbu, jak mě to štvalo

Rulficka48

Rulficka48, 28. 10. 2016, 22.36

Fakt jo? Tak to já bych asi nepřekousla asi ani to, máš můj obdiv . Vlastně nechápu, proč mám takový odpor k svatbě, možná je to důsledkem i toho, když vidím rodiče po 20 letech, jaký mají "vztah"

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 29. 10. 2016, 8.48

Moji rodiče měli krásný vztah co si pamatuji, ale v mých 12-ti letech táta umřel, tak jsem se vdala a měla prstýnky po nich

Zdeňka S., 21. 10. 2016, 11.52

Svatbu jsme neměli ,ale dcery se jmenují po mně a jsem za to ráda , kdyby jsme se vzali , tak si s holkama necháme svoje příjmení

Petra Schoberová, 21. 10. 2016, 14.43

jen ze zvedavosti:) proč?

Zdeňka S., 21. 10. 2016, 14.55

Domluvili jsme se tak že když máme každý jiné jméno , budou děti po mně , protože všechno stejně vyřizuju já

Petra Schoberová, 22. 10. 2016, 7.23

aha tak to je pěkné že jste se tak domluvili

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 28. 10. 2016, 20.55

To by můj manžel nepřežil, takže syn se ze začátku jmenoval jinakk než já a za 8 měsíců jsem se vdala

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů