Krize v manželství po sedmi letech, mýtus nebo realita?

zobrazeno 1956×

Vložil(a): snany, 21. 8. 2016 23.21

Jaké jsou vaše zkušenosti?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 14. 11. 2017, 6.37

myslím si, že je to mýtus, ale určité ochabnutí přichází, to je jasné

Kikinka30, 4. 4. 2017, 8.34

Neznam,tak daleko nejsme....popravde muze prijit kdyjoliv je nutne tomu predchazet a o rodinu se starat

Fuga

Fuga, 21. 12. 2016, 17.23

krize přijde vždy a nemusí být jen po 7 letech. Vyprchá zamilovanost a je to. Prý musí být ve vztahu vždy něco nového, něco, co ho posune dál, aby nezevšedněl.

Minnie, 3. 11. 2016, 14.29

Nevím jak manželství, manželé nejsme. Ale sedmý rok jsme opravdu měli krizi a dost hustou. Ne přesně po 7 letech, ale v létě jsme měli výročí 6 let spolu a v říjnu to začalo dcerka skoro tříletá a chlap zacal blbnout. Nepil, nepodvedl mě, to ne ale najednou že se mnou už nechce být - to z něj vylezlo 14 dní po přestěhování. Nic mi neříkal, kde je, kdy přijde, nervoval mě. Tak jsem mu přestala prát, vařit, věnovala jsem se dceři, jezdila k přibuzným a taky mu nic neřikala. On si tehdy i založil facebook a dal si tam ,,nezadaný". Asi si myslel že se bude chovat jako volný ale doma servis, ha ha panáček se pěkně spletl. No a asi měl pár rozhovorů se známými a rodinou, ptž jsme spolu už ani nemluvili, ani čau, nic a najednou večer když dcerka spala tak přišel a že ho to mrzí že je vůl že samozřejmě chce být s námi, že neví co ho to napadlo atd, sypal si popel na hlavu, začal se starat, pomáhat... Že v té době neměl jinou to vím ptž byl furt nasezenej u tchánovců fakt nevím co to mělo znamenat. Ale dost dlouho jsem mu nevěřila že to neudělá zas, že mě nezklame. Ale fakt se snažil, bylo na něm vidět že ho to mrzí. A za měsíc jsem měla pozitivní test s druhou dcerkou zatím je vše ok, tak uvidím až pojedem čtrnáctý rok...

Jana82

Jana82, 23. 8. 2016, 16.50

V květnu jsme oslavili s přítelem 7 let a zatím dobrý

Blankasiro, 23. 8. 2016, 14.52

Vždycky si říkám, po každé bouřce vyjde sluníčko...jenom se to musí vydržet a neschovávat se před bouřkou pod peřinu

snany, 23. 8. 2016, 14.54

Krásně řečeno

Zuzi, 23. 8. 2016, 10.00

Za deset let, 2 vetší krize...když nad tím přemýšlím, první nastala cca po 4letech, oslavou 5.výročí se to srovnalo, nyní v září budeme slavit 10let a zahnali jsme druhou větší krizi...myslím, že mýtus je, že je to po 7.letech a realita je, že každý vztah si něčím krizovým projde...páč na vztahu se musí neustále makat, zamilovat se můžete rychle a kdykoliv-to je hračka, ale milovat- to už je mnohem náročnější (poslední dovětěk z knihy Láska z Paříže, od Alexander Potter - ale naprosto s tím souhlasím)

Kamila Pecharová, 22. 8. 2016, 21.36

Před pár dny jsme oslavili 7let manželství (jinak jsme spolu 9let).. Ano, míváme krizové dny celkem často, ale nevím jestli je to extra častěji než dřív Prostě my to hádání se potřebujeme k životu

snany, 23. 8. 2016, 14.56

Já mám ráda soulad a hádky mou duši ničí, ale někdy to bez výměny názoru prostě nejde.

benca, 22. 8. 2016, 17.47

vsade je nieco, len to treba vediet ustat, my sa s manzelom nevieme hnevat, je nam to luto

veru.veru, 22. 8. 2016, 17.39

říká se to, ale kriza může být kdykoli. My jsme manželé 17 let a dobrý, kupodivu bez krize. Musím jít zaťukat.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů