Důvěra, nevěra

zobrazeno 910×

Vložil(a): Sisi. K., 3. 6. 2022 8.40

Zdravím, potřebuji názor někoho všestranného. A manželem jsme spolu už přes deset let, máme hezký vztah, ale před pár týdny se to pokazilo. Byli jsme na vesnické akci s kamarády a mými rodiči. Všichni jsme popíjeli, děti si hráli, manžel seděl vedle kamarádky na lavičce naproti mě( znají seod střední školy) .. Ona seděla s roztaženými nohy čelem k němu, manžel b, l už dost opilý a rodiče odešli.. Děti si hráli a manžel najednou začal kamarádce šahat směrem k určitým partiím.. Na tož jsem mu řekla, že jsem naproti němu. Pak jsem odešla hrát si s dětmi.. Neměla jsem sílu se na to dívat. Za 20 minut jsem se vrátila, šly spolu spolu na panáka, ta naše kamarádka ho pozvala a smáli se na celé kolo. Před půlnoci jsem s mým otcem manžela odvedli domu, byl totálně opilý. V noci jsem se ho zeptala, jestli se mu ta kamaradka líbí, on na to řekl, že já jsem úplně nahoře a ona dole... Když jsme po týdnu viděli, nahodila jsem tito téma, ona se svým manželem nemá dobré vztahy-pořád se sprostě hádají a nevychází spolu.. No řekla, že mu ujizdela ruka kam neměla a že mu říkala, že má skvělou manželku. Ale mě od ní rozhodně nepřijde v pořádku, že si to nechala líbit, dal ho opíjela a neodešla. Manžel si z toho večera nic nepamatuje a mrzí ho to. Prý se mu nelíbí. Ale já si neumím představit dal s ní a její rodinou trávit čas, vidali jsme se poměrně často skze naše děti. Prosím o názory.. Děkuji

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

kristyrychla, 24. 2. 2023, 18.30

U nás ve vztahu panuje opravdu silná důvěra. Nikdo nemáme doufám ani potřebu přemýšlet nad tím, že bychom někoho jiného svedli. Máme se tak moc rádi, že od něj dostávám každý týden https://www.bellesfleurs.cz/bile-ruze-ff1079/ bílé růže. A to nezáleží na tom jestli se pohádáme a nebo máme hezkou chvíli jen pro sebe..

vranovahan, 30. 12. 2023, 19.34

My to máme v našem současném vztahu s manželem podobně. V minulém manželství to ale bohužel bylo úplně o něčem jiném. Tam byla dokonce i ta nevěra. Právě to byl nakonec i důvod k rozvodu. Šíleně se to táhlo a bylo to pro mě vyčerpávající. Naštěstí jsem ale na své straně tehdy měla velmi dobrého právníka - https://www.cikr.cz/

Minnie, 13. 6. 2022, 21.25

Mě by to nasralo dost. Pardon za výraz, ale tohle by bylo hodně zlé. Přerušení kontaktů by bylo samozřejmostí.

Katka

Katka, 4. 6. 2022, 17.38

Na rozvod bych to neviděla. Stačí aby chlap přestal tolik pít 😁

dasza, 4. 6. 2022, 6.04

Tvoje problémy na moji hlavu..byl ozralej..byl..a nic se vlastně nestalo .a jestli řešíš kdejaký dotek...o booze..kam ten svět spěje...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů