Ozvy a ten jejich přístroj

zobrazeno 4684×

Vložil(a): anett, 21. 7. 2017 9.51

Pěkný letní den maminky, měla bych jednu otázku. Někde jsem četla vysvětlení těchto hodnot, ale moc to teda neodpovídalo. Co tyto hodnoty prosím znamenají? To červený mívám kolem 130-160. Co prosím ta čísla znamenají? Včera ž toho dokonce poznala "bolesti" - já měla spíš jen tlaky v břiše. Při kontrole říkala, že hlavička je už dost dole, ale že je to ještě daleko. Hlenová zátka odchází už přes týden. Po tom jejím zásahu, kdy mi tam strčila celou ruku mě to chvílema dost bolelo. Máme necelý týden do porodu a já se jen děsím váhy miminka. A ještě se zeptám, mívám takový hodně ostrý bolesti jakoby ve stehnech nahoře. Souvisí to nějak s těhotenstvím? Omlouvám se za román a za hloupý dotaz, ale docela mě to zajímá a vždy se zapomenu zeptat. :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

vendy.z, 8. 8. 2017, 13.43

To je tedy personál...

baru86

baru86, 29. 7. 2017, 22.17

Tady, že Vám to ani nevysvětlí, to je smutné chování personálu. Ještěže tady to již bylo řečeno.

dadinkamaminka, 23. 7. 2017, 21.55

Tohle jsem taky u porodu vůbec neměla... Snad jen před porodem,co mi odtekla plodová voda mi dělali ultrazvuk a měřili tep miminka... Pak už ne,ale myslim,že to bude tak,jak píšou holky

Fuga

Fuga, 23. 7. 2017, 20.15

červené je srdíčko miminka a zelené kontrakce, teda jejich síla

Žofinka

Žofinka, 23. 7. 2017, 6.27

červené je tep dítěte a zelené stahy dělohy

Leňulka, 22. 7. 2017, 7.59

Tak to si už nepamatuji, ale myslím, že říkali, to zelené jak pracuje děloha, jako stahy nebo co. A podle toho poznají nějak blížící se porod.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 21. 7. 2017, 18.29

Červené číslo by měl být tep dělohy, pípalo to když měl při porodu syn málo kyslíku, tak mi dával manžel masku s kyslíkem a to druhé jsou stahy dělohy a tam zjistí právě kontrakce

Leňulka, 22. 7. 2017, 7.57

já tohle při porodu vůbec neměla

Aliisha

Aliisha, 21. 7. 2017, 15.22

Já to tedy nikdy nezkoumala. Vše tu již bylo řečeno

Adelinka, 21. 7. 2017, 15.19

také mě to zajímalo, když jsem byla těhotná, tak jsem se zeptala přímo sestřičky, když mi ho dělala a naštěstí byla sestřička sdílná, říkala, že jeden údaj ukazuje na tep miminka a další číslo znamenalo stahy dělohy

L.janicka.l

L.janicka.l, 21. 7. 2017, 11.43

Cerveny tep miminka a zeleny by melo byt napinani delohy jestli si dobre pamatuji. Hlavni je ze tep nejde pod 90. Ostatni bych neresila a ta bolest je jiste tlakem hlavicky

Janna, 21. 7. 2017, 12.30

Přesně tak to je

L.janicka.l

L.janicka.l, 21. 7. 2017, 16.08

Tak si to pamatuju, me to vysvetlovali pri porodu, jenze pak sem furt sledovala jak klesa tep. Lepsi se v tom nevyznat

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů