Retence mléka

zobrazeno 2142×

Vložil(a): marqueta, 18. 1. 2017 12.49

Věřím, že některá určitě máte zkušenost s retencí mléka. Máte nějaké rady? Zkouším všechno. Nahřívat, masírovat, tvarohovat, odsávat, kojit.... ale trápí mě to už třetí den. Případně ke kterému odborníkovi se chodí? Na gynekologii, na obvod u nás se do kojení angažuje i pediatr, tak jestli k němu? Děkuju za rady, už jsem z toho nešťastná.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Romanka40, 8. 11. 2019, 19.48

Gynekolog

Žofinka

Žofinka, 1. 12. 2017, 10.27

tak se to krásně vyřešilo a šlo to i bez léků, pač problém byl jinde

Kikinka30, 19. 3. 2017, 18.34

Laktacni poradna ci gynekologie,zkuste

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 21. 3. 2017, 17.18

Ono už to bylo v lednu ale vyzkoušela jsem opravdu vše gynekolog mi předepsal oxytocin a ani to nepomohlo a když to slyšela laktační poradkyně tak se zhrozila a nakonec mi pomohla nejvíc ona

Mygara

Mygara, 3. 4. 2017, 19.07

a jak Vám pomohla, co Vám poradila?

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 4. 4. 2017, 20.20

Ukázala mi hlavně správné přisátí a poradila, abych nechala malé střihnout uzdičku pod jazykem. Špatně se kvůli tomu přisávala a tak mi vzniklo to zatvrdnutí. Měla jsem to skoro 14 dní a bylo to fakt dost nepříjemné. Po návštěvě u poradkyně to bylo za dva dny pryč a malá dokonce za dva dny dohnala týdenní ztrátu na váze.

vendy.z, 27. 1. 2017, 11.09

většinou na gynekologii

Lusesita25, 27. 1. 2017, 5.44

Laktacni poradkyni doporucuju. Velmi mi tenkrat od zatvrdlin pomohla, nakonec jsme stejne s kokenim skončily. Ale aspon me netrapily zanety ani nic jineho.

Katka

Katka, 18. 1. 2017, 18.54

Mezi kojením musíte naopak chladit (mraženou zeleninu do plínky), před kojením nahřát, rozmasírovat a střídat polohy, vygooglete si fotbalovou pozici při kojení nebo směřovat bradičku k zatvrdlině. Sledujte kůži na prsu, červené skvrny či pruhy znamenají už zánět, pokud bude teplota tak na gynekologii pro antibiotika.

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 18. 1. 2017, 21.05

Právě, že já střídám. Fotbalistu dáváme běžně, vůbec nevím kde jsem co podcenila Každopádně jsem si toho asi nevšimla zavčasu a teď problém. Chladím, ohřívám, kojím, ale to víte jsem z toho už trochu nervozní.

Fuga

Fuga, 18. 1. 2017, 18.38

mě to trápilo dvakrát, jednou to malý odsál a podruhé jsem už z toho málem lezla po stropě a při zkoumání bradavky, kdeže je to ucpané, jsem konečně našla ten vývod a zkrátka jsem ten špunt vymáčkla. Je to rada, která nikde není a asi to není úplně správné, ale zabralo to.

Jarka mmm, 18. 1. 2017, 16.50

Mě pomohlo na pocit,že nemám mlíko,koupit jednu krabici sušeného. A pak jsem se šíleně rozkojila,když malá pila co hodinu...(chtěla). A kdyžtak ta laktacni...zkoušet různé pozice při kojení atd. Držím palce.

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 18. 1. 2017, 16.46

Děkuji všem jak mi to mlíko teče asi do hlavy na laktační poradkyni jsem si vůbec nevzpomněla. Už s ní mám domluvené sezení.

patricia077

patricia077, 18. 1. 2017, 15.49

Ano souhlasím pediatr nebo primo tady do poradny

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů