Kojeni a chute

zobrazeno 2981×

Vložil(a): louskacek2, 28. 11. 2015 22.08

Chtela jsem se zeptat jak to mate s jidlem pri kojeni. Ja po porodu brisko celkem ok a ted po cca 2 mesicich mi zacina trosku:-) rust. Je fakt ze dost jim ale na vaze to neni videt. Ovsem kojim a nekdy mam snad jeste vetsi chute nez v tehu. Nejvic mam chute na sladke a nejde to prekonat bez. Ovoce moc nemuzu snad az na banan a ten je taky sladky. Jablko malemu nedela dobre. Citrusy jsou mimo...a kompoty jsou vsechny sladke. Tj. co sladkeho ,,zdrave,, zaradit do jidelnicku kdyz skoro nic nemuzu:-(. To pak zajim susenkou a to neni dobre....a mrkev uz nemuzu ani videt:-).

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Romanka40, 8. 11. 2019, 20.32

Chute mam, ale daji se ukocirovat.

Mygara

Mygara, 18. 1. 2018, 19.20

tak kousek 100% čokolády vám musí udělat jen dobře

Fuga

Fuga, 29. 11. 2016, 9.26

kousek kvalitní hořké čokolády můžete bez výčitek

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 9. 10. 2016, 18.54

Nemám nějaké zvláštní chutě při kojení, ale spíš mám častěji hlad

vivianr, 30. 8. 2016, 15.30

Taky jsem měla podobné období. Prý mají maminky větší chutě v období, kdy děti více rostou.

louskacek2, 30. 8. 2016, 18.14

Jj urcite po půl roce přešlo samo

skřítek, 13. 5. 2016, 21.26

Mám to podobné. Cca 14 dní po porodu šlo hubnutí samo. Na jídlo absolutně nebyla chuť ani čas. Teď když skončilo šestinedělí a vše kolem miminka se ustálilo, začíná mě přepadat šílená rozežranost a nejen, že se hubnutí zastavilo, ale mám pocit, že snad zase přibírám. Naprosto nezvladatelné chutě na sladké. Obávám se, že jedinou cestou je disciplína a zatnout zuby, pokud člověk nechce skončit jako koule. Tady nic jiného prostě fungovat nebude. Trochu mi také pomáhá vědomí, že sladkosti a sušenky, kterými se budu cpát, miminku rozhodně nic dobrého nepřinesou. Držím palce všem, co to mají také tak, je to boj...!

Kamila Pecharová, 8. 1. 2016, 21.37

Při kojení jsem snědla a vypila tolik jídla a pití (k pití vodu a čaje, ale k jídlu kromě normálního jídla ještě x sladkých tyčinek a zákusků denně - nešlo to překonat) jako dřív nikdy ani za týden! Kojila jsem dva měsíce.. Za rok jsem měla bez jakýchkoliv diet a cvičení o 5kg méně než před otěhotněním! Člověk se nevyspí, nemá čas se najíst, běhá za dítětem a jde to samo i když uvidíme jak to půjde podruhé třeba to už nebude taková lahoda..

Petra P, 14. 12. 2015, 18.07

Já jsem jedla vše, co mi mimčo "dovolilo". Ze začátku jsem zhubla, tělo potřebovalo energii a tak jí rychle spalovalo. Pak jsem začala celkem dost jíst, a chutná mi. No a kila šla samozřejmě nahorů. Dokud kojím, neřeším váhu. Resp. nemá to význam, jíst byste měla pestrou stravu a sacharidy jsou důležité, aby bylo z čeho brát. Doporučuji začít řešit postavu (jídlem) až po kojení. Co ale nikomu neuškodí, je pohyb - rychlá chůze, cvičení. Až přestanete kojit, přidáte lepší stravu a bude to

DenisaC, 13. 12. 2015, 19.08

Dva měsíce po porodu bych tohle vůbec neřešila.

ivka1981, 4. 12. 2015, 14.55

Také jsem váhu začala řešit až později, v prvních měsících jsem se soustředila hlavně na to, abych byla v pohodě, aby mi mléko vydrželo co nejdéle. V dnešní době, kdy je spousta tyčinek, zdravých sušenek, bych to až tak moc neřešila, vše jde spravit. Anebo pít džusy, to jsem dělala já, když jsem měla chuť na sladký.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů