Nastalo nám období karantény a domškoláctví. Všechno už si tak trochu "sedlo", s dětmi už jste si určitě najely na nějaký režim, ale možná i vám pomalu dochází nápady na společnou zábavu. A my víme, že je mezi námi spoustu kreativních maminek! Proto jsme založily tuto složku, do které můžete VKLÁDAT nejrůznější VÝZVY. Každou neděli pak budeme z vložených výzev losovat jednu z vás (ať už výzvu vložíte, nebo se jí zúčastníte), která si bude moci vybrat z našeho SEZNAMU VÝHER. Seznam výher najdete níže. Podrobnější podmínky najdete v TOMTO ČLÁNKU. Hlavním účelem je parádně se spolu zabavit a zapomenout na to, co se děje kolem nás. Takže, jdeme na to? Lítáme v tom společně!

Akce KORONTÉNA bude trvat po celou dobu karantény. 

SEZNAM VÝHER

VÝHERCI:

TÝDEN 23.-28.3.: Eliška Kozlová

TÝDEN 29.3.-4.4.: ROMA-Z

TÝDEN 5.4.-11.4.: Zdeňka S.

TÝDEN 12.-18.4.: patricia077

TÝDEN 19.-25.4.: Lenourecek. Avšak vzhledem k tomu, že se za uplynulý týden nasbíralo hodně výzev a také jste se jich hojně účastnily, posíláme ještě několika z vás malou "cenu útěchy" :) Tak schválně, na koho se usmálo štěstí? :)

TÝDEN 26.4.-2.5.: hanabbb

TÝDEN 3.5.-9.5.: k.o.r.i.n.e.k

TÝDEN 10.5.-16.5.: Jana82

TÝDEN 17.-23.5.: Romanka40

A protože nám nouzový stav skončil, končí i naše výherní výzvy. Sdílet si je ale můžete i tak! Těší nás, že jste si koronténu oblíbily a společně si to užily!

 

  Zobrazit filtr   Skrýt filtr

Filtrování (důležité je to, co je důležité pro vás)

© 2013 - 2023 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů