Krvácení v 6týdnu +2

zobrazeno 5398×

Vložil(a): BuckovaMagda, 25. 12. 2015 14.54

Ahoj maminky, jsem v 6 týdnu + 2 těhotenství. Včera jsem začala krvácet, dens jsme jeli do nemocnice na kontrolu. Po odběru krve my zjistili HCG 6000 ale prý prázdný gestační váček. Nemáte některá z vás podobnou zkušenost? Jsem z toho dost špatná. Děkuji

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 16. 1. 2018, 19.20

v takto ranné fázi je to možné, ale bohužel to nevidím moc růžově

Fuga

Fuga, 29. 11. 2016, 16.58

zkuste ještě vydržet, čas ukáže

ppetaa27, 27. 12. 2015, 17.34

U me taky nic porad nevideli a mela jsem vysoke hcg a nakonec jsem mela mimodelozni. Ale v zadnen pripade nechci strasit. Nejsem doktor, jen rikam, jak jsem to mela ja. Ale krvaceni jsem mela silnejsi a bolesti v podbrisku.

Zuzi, 26. 12. 2015, 14.55

Pokud krvácení je slabé, určitě není nic ztracené, ale zároveň bych počítala i s tou horší variantou, držím palce ať to tak není...ovšem pokud nic, je to bolestivé období, ovšem v poslední době hodně běžné (sama jsem si tím prošla,akorát u mě krvácení bylo silné, srdeční akce žádná a tudíž mi bylo jasné od začátku, že to nevyšlo) ...jak je tu již zmíněno, nevěšet hlavu, určitě příště bude vše v pořádku...dle mého pohledu je to opravdu častá zkušenost s tímhle. Hodně sil.

dasza, 26. 12. 2015, 6.05

Hcg 6tis je dost..ale kdyz se nic nevidi.nemusi to nic unamenat.kazdek otehotni jindy.a ma dlouhe cykly.takze samozrejme je potreba jit na kontrolu a tam se nejspia rouhodne.pac ty 3dny jsou dlouha doba...nicmene i kdyb nahodou nic.neveset hlavu.stava se to kazde troufam si rict treti zene a ua chvili se to podari znov,,drzte se

Katka

Katka, 25. 12. 2015, 18.40

No a co vám řekli v té nemocnici? Jste v 7 tt, to už by měla být vidět srdeční akce. Nevím jaká hodnota HCG je nebo není v pořádku, ale prázdný gestační váček je podle mě špatná zpráva. Já mám dost podobnou zkušenost v 6+6tt a dobře to nedopadlo. Chtělo by to za několik dní znovu zopakovat utz, jaké je vývoj.

BuckovaMagda, 25. 12. 2015, 21.49

Pan doktor rekl, ze mam prijit na kontrolu v nedeli.Pry uvidime podle HCG jestli se zvýší a nebo naopak, také rekl, ze podle te výše HCG 6000 by uz mel neco videt.Byl si dost nejisty, nějaký mladý doktor, tak vazne nevime.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů