Mlíko a příkrmy

zobrazeno 328×

Vložil(a): Rozina, 19. 9. 2023 11.05

Zdravím maminky, ráda bych věděla jaké umělé mléčko a příkrmy jste malým dávali. Já se teda snažím samozřejmě všechno dělat doma, zamrazuji atd. Ale jsem jen člověk, takže někdy taky nestíhám, tak bych chtěla aspoň něco jako záchranu či třeba na cesty. A co se toho mléka týče, do kdy jste dávali a jaké jste vybírali?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Kristynka88, 29. 1. 2024, 23.00

A jak jste řešili kojeneckou vodu? Já moc balenou kupovat nechci, četla jsem nějaké rozbory a často to špatně skladují a není to moc kvalitní. Koukala jsem na průtokové filtry, nemáte někdo? Případně máte někdo zkušenost s českou firmou https://www.dionela.cz/ ?

Jitulenka, 31. 1. 2024, 23.02

My máme filtr od Dionely už několik let a neměnila bych to ani za nic, je to super věc, že nad tím nemusím přemýšlet.

Kristynka88, 18. 3. 2024, 20.03

A jak jste věděli jaký filtr vybrat? Máme rozbor vody, ale stejně si nejsem úplně jistá jaký vzít aby to byla ta kojenecká kvalita vody

Jitulenka, 21. 3. 2024, 23.42

Nejlepší máš jim ten rozbor vody poslat a oni ti řeknou jaký filtr je pro vás nejlepší. My jsme to taky udělali, jsou moc ochotní, není problém se s nima o čemkoliv bavit

Hedvikakasa, 22. 9. 2023, 10.49

Ahojky, já jsem dávala UM cca do dvou let. Kupovala jsem Sunar Premium a skleničky jsem brala také od nich, ale tu Bio řadu. Za mě dobrý, malému to chutnalo. Složení mě přišlo fajn a využívala jsem hodně i třeba na dovolených kde nešlo vařit.

Rozina, 26. 9. 2023, 10.33

Jo tak to je taková naše klasika ten Sunar. Já právě ještě kojím, ale chtěla bych už přestat úplně. Ale mlíčko chce ještě většinou právě na večer. Tak jsem si říkala že by bylo fajn, kdyby měl nějaké dobré i s vitamíny a se vším co potřebuje. Ty skleničky mají jaké složení?

Hedvikakasa, 27. 9. 2023, 9.37

Tak se mrkni na to premium u nich na stránkách https://www.sunar.cz/premiova-kojenecka-mleka, mají tam i složení u všeho vypsané. Mlíko mají do 2+, vitamíny, minerály, za mě ok. Skleničky mají taky dobrý a více druhů i podle měsíců rozdělené. Jinak jen z masa, přílohy a zelenina, za mě právě super, nic navíc. Já jsem k tomu jen třeba něco dovařila, když byla možnost, jako těstoviny, brambory a tak.

dadinkamaminka, 21. 9. 2023, 18.12

My dáváme od narození Bebu comfort a s příkrmy teď začínáme. Kupuji z Rossmanu za pár kaček.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů