Kojenecké mléko pro syna

zobrazeno 678×

Vložil(a): Michopulka, 21. 2. 2023 18.20

Zdravím všechny, holky - za měsíc jdu na operační zákrok a budu mít delší rekonvalescenci, takže bych měla převést syna na UM. Má 6 měsíců - poradíte jaké kojenecké mléko koupit?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Andromeda33, 22. 3. 2023, 19.25

Ahoj maminky, pomalu zjišťuji, že malé asi nestačí už moje mlíčko v noci se hodně budí, tak jsem si říkala, jestli ji nemám začít dokrmovat UM. Co myslíte?

Lednice1, 26. 3. 2023, 13.07

A jak je malá stará? Takže zatím jen kojíš?

Andromeda33, 2. 4. 2023, 18.13

No má 5 měsíců, přes den už začínáme s prvními příkrmy a jinak k tomu ještě kojím, ale jak jsem psala, hrozně často se budí hlavně v noci, tak nevím jestli jí třeba na noc nedat UM nebo nějakou kašičku.

Lednice1, 3. 4. 2023, 20.22

Tak může to být i nějaké období, že jí to nestačí, ale asi bych se snažila kojit a k tomu bych doplnila kaši nebo UM. Já jsem možnost kojit neměla, takže jsme měli UM, dlouho jsem vybírala pode složení a nejvíce mě zaujalo UM Colvia a teď dávám od nich i ty kašičky . Tady je odkaz, kdyby jsi se chtěla podívat https://www.colvia.cz/mlecna-vyziva/ .

Dolinka, 23. 2. 2023, 20.43

Dobrý den, já určitě doporučím Sunar - je to česká klasika a nic tím nezkazíte.

Bohuna77, 26. 2. 2023, 22.45

Dobrý večer, já jsem dostala Sunar pro malého už v porodnici - ani po porodu jsem neměla mléko, takže UM byla jasná volba. V porodnici syn dostával Sunar Complex, doma jsem ho převedla na Sunar Premium a neměnila bych. Je spokojený, roste jak má a nemá bolení bříška.

Bibiana, 26. 2. 2023, 22.47

Taky jsem bohužel musela přestat kojit, vím, že to není lehké. Ale je fajn, že aspoň byl malý půl roku kojený. Teď už můžete být v klidu a koupit Sunar, jak píšou ženský. Podle mě je lahodný a nejvíc se podobá mateřskému mléku.

Hodinkova2, 28. 2. 2023, 20.23

Sunar je česká klasika, taky bych do jiné značky nešla. Beztak jsme na Sunaru vyrostli všichni, dřív to bylo jediné mléko.

IvčaSemi, 22. 2. 2023, 23.08

Já jsem měla obě děti na sunaru complex. Oba kluci trpěly na prdíky a tady to mlíčko snášely dobře a neměly žádné problémy. Pokud máš dítě úplně bez obtíží, tak doporučuju premium

Katka

Katka, 21. 2. 2023, 18.48

Vzala bych si vzorky z lékárny na vyzkoušení. Každopádně druh mléka je jedna věc a dudlík s flaškou druhá. Plně kojené děti často flašku zarytě odmítají, ať je v ní cokoliv. Já když byla u lékaře a tatínek měl odstrikano ve flasce, dcera to stejně nevypila a raději byla hladem a čekala až přijedu, aby se nakojila. Takže za mě možná trénovat s flaškou už teď a nebo posílat mléko po manželovi a dávat třeba strikackou. Ale u 6.měsíčního jsou to už velké krmné dávky...Nebo já bych šla na zákrok až třeba za půl roku.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů