Kdy a jak jste naučili miminko pít z lahvičky?

zobrazeno 3516×

Vložil(a): Fany, 21. 4. 2015 20.58

Kdy a jak jste naučili vaše miminko pít z lahvičky? Syn má 6 měsíců a kousek. Ještě kojím, ale teta s babičkou mi pořád tvrdí, že už mu mám dávat čajíčky a umělé mléko. Zkoušela jsem to, jenže on z lahvičky pít nechce.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 11. 1. 2018, 19.13

proč mu dávat UM, když ho kojíte? to je blbina a vůbec se mu nedivím, že z lahvičky nechce

Mygara

Mygara, 18. 8. 2017, 17.00

u nás se lahvička také nekonala a pil rovnou z pítka

Peta Johansson, 13. 3. 2017, 20.40

Zkuste značku MAM, z Aventu mi taky nepil. A na mléko velikost otvoru 2 (s x by se vám davil, ta je na kaše)

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 28. 11. 2016, 21.45

Syn z lahvičky nechtěl pít. Vzal na milost až v roce lahvičku s brčkem od Tescomy Jinak se občas napil ze skleničky ode mě

Fuga

Fuga, 22. 11. 2016, 9.21

první syn pil z lahvičky normálně bez učení hned a nevadilo mu střídat prso a lahvičku. ten mladší se to nenaučil nikdy a pil rovnou z pítka, to mu kupodivu šlo

nikolava, 8. 11. 2016, 8.23

Malý byl na UM do začátku, s pitím z lahve problem nebyl

Minnie, 22. 3. 2016, 9.52

Umělé určitě nedávat, mlíčko od vás stačí a je lepší čajíček jsem zkoušela jen na zapití po příkrmu jinak ne, pouze když byly vedra tak jsem brala lahvičku s sebou ven, ale dcera stejně chtěla radši pít z prsa

Zuzi, 29. 11. 2015, 9.08

teta s babickou jsou ze stare skoly...pokud kojite neni potreba jeste cpat miminku lahev...a na co UM? Jestli mu staci vase mlicko, zacnete potom rovnou s prikrmem....prvni syn byl nekojeny, ale druhy syn byl plne kojen do 8m a i s prikrmy porad chtel nakojit...takze denni kojeni se zastavilo az nekdy po roce...ted je mu 19 a ji temer vse, pije z hrnecku a pitka...hlavne pokud lahvicky odmita - proc ho nutit? Chce pit vase mlicko, protoze pritom citi vas a v tu chvili je to pro nej maximalni pocit bezpeci..ne nejaky studeny dudlik z lahve.

Kristy Sim

Kristy Sim, 26. 11. 2015, 17.43

Vím, že je těžké odolávat nátlaku tet a babiček, ale řiďte se hlavně svým pocitem. Má dcera 22m nepila ještě nikdy z lahvičky. Umělé mléko jsem nedávala teda, kojím stále a čaj jsem ji dávala už v půl roce z hrníčku. Později samozřejmě přišly na řadu pítka a teď střídáme a velmi oblíbená je "sportovní lahev". Nehledě na to, že jestli máte v plánu ještě kojit, tak z lahve dítě pije uplně. Nevím, jak v půl roce, ale dříve se určitě nedoporučuje dávat lahvičku, aby si dítě nezvyklo na lahvičku a pak se mu špatně pilo z prasa. Sice se říká, že nektěré lahvičky sání z prsa nenaruší, ale kdoví..

Zuzka Čtvrtečková, 16. 11. 2015, 22.12

UM jsme nikdy nedávali, jen ve velkých vedrech dostával cucnout vody.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů