Co nejíst - nadýmání, alergie...

zobrazeno 326×

Vložil(a): KackaPJ, 31. 3. 2016 23.58

Ahoj maminky, důležitá věc... Co vás nadýmá tak, že jste zaznamenali problém u miminka? Netušila jsem, že k tomu dojde, přes relativně opatrný přístup (luštěniny, kedlubna apod. NE, ale rajčata nebo papriky ANO) teď máme doma hysteráky. Za prdíky na 99 % může pórek, respektive pórková polívka! Takže sbohem... Přitom je tak dobrá :/

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

k.o.r.i.n.e.k, 7. 12. 2016, 22.11

Mě třeba překvapilo, že nadýmá mandarinka nebo hroznové víno

Fuga

Fuga, 3. 12. 2016, 18.50

no jo, pórek a cibule, to je težký kalibr

Sooňaa, 4. 10. 2016, 8.11

U nas cca prvni tri mesice,cibule apod,pak cesnek,to maly vyskakaly I pupinky... ted 10m jim uz vse a bez problemu. Jedine co.ne je.citron,nvm,jestli.by pak nemela kysely mliko,ale to je asi.blbost co?

KackaPJ, 22. 6. 2016, 17.20

Fenykl byl před porodem a musím všem říct... Ne, nepomohl :)

cyprise, 29. 5. 2016, 10.24

Čerstvé pečivo.Ale denně piju čaj z fenyklu a anýzu který moc pomáhá.

KackaPJ, 11. 4. 2016, 1.32

Dnes zase Zrejmě bramboračka. Základ byl troška cibule. Ach jo, já chci polívky......

k.o.r.i.n.e.k, 3. 4. 2016, 22.03

U nás byl problém skoro se vším. Je to složité a každé dítě je jiné. Docela nám dělala problém třeba i mrkev, jelikož způsobovala zácpu, tak jsem jí začala dávat s jablkem a bylo to lepší.

vequi, 2. 4. 2016, 22.33

já měla pocit, že dceři vadilo úplně vše. Celé 3 měsíce na bolení bříška hodně trpěla, takže bez probiotik jsme se neobešli

dáša, 1. 4. 2016, 14.33

Bacha u rajčat na alergii. Papriky jsou těžko stravitelné, nevím zda to těm drobkům taky nevadí. Syna nadýmalo kdeco, nejel nadýmavého..pomáhalo nám nahřívání bříška a pak jsem taky něj spala a držela mu nožičky nahoru, díky tomu se mu trochu ulevilo alespoň.

snany, 1. 4. 2016, 14.22

Brala jsem probiotika ( když jsem kojila) a později jsem dávala i miminku. Preventivně jsem se vyhýbala nadýmavým věcem prvních 6 týdnů.

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací