Skakeboard ke kočárku

zobrazeno 1861×

Vložil(a): Jana N., 3. 11. 2014 21.22

Mám tříletého chlapečka a čekáme druhé mimčo. Přemýšlím o koupi přídavného stupátka ke kočárku, abych malého mohla popovézt. Akorát mám tři roky starý kočárek a nevím, zda k němu budou pasovat stupátka, která jsou teď v prodeji. Nemáte s tím někdo zkušenosti?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 1. 1. 2018, 8.32

co vím, tak to pasuje snad ke všem, ale raději se zeptat a vyzkoušt v obchodě

Mygara

Mygara, 26. 7. 2017, 10.44

je to dobrá věc, ale pozor, aby si na to starší nezvyklo a nechtělo jen vozit

Fuga

Fuga, 18. 11. 2016, 11.14

já se zeptala přímo v obchodě s kočárky a normálně se dal sehnat

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 16. 10. 2016, 16.04

Já jsem vůbec netušila, že se dá taková pomůcka pořídit

Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 16.12

Malému budou 3 až se miminko narodí a skejt neplánuju. Přijde mi to zbytečné, malej je zvyklej na dlouhé procházky.

benca, 21. 8. 2015, 17.58

Ten skejt sa mi celkom pozdava len mam len jedno dieta a to je asi pre dve deti teda jedno v kociariku, moze byt celkom uzitocne

mtina, 21. 3. 2015, 13.58

Starší syn měl 2,5roku když se narodil malý, taky jsem pořídila skejt ale jel na něm párkrát a odrovnala jsem kola na kočárku, už bych jej nikdy nekoupila

Katka

Katka, 20. 1. 2015, 10.33

A potřebuje ještě 3leté dítě skejt? Obě naše děti jsou zcela bez kočárku od 2,5 let

ivka1981, 21. 12. 2014, 1.34

osobně jsme stupátko zatím nepořizovali, ale uvažujeme o něm, jakmile se narodí druhé miminko. Vím o třech kamarádkách, které mají starší kočárky a stupátka k nim pasovala bez problémů - kupovaly použitá na bazárku. Je to určitě dobrá věc, lepší, než tahat dítě násilím, když už je unavené.

Estrela113, 21. 11. 2014, 20.11

My jsme koupili skejt už starší, většinou jsou univerzální a dají se použít na většinu kočárku. Brzo jsme ho zase prodali. Syn měl 1,5 roku, když se narodila dcera. Jakmile začal sám slušně chodit, tak jsem ho trénovala na procházky bez kočárku. Když viděl skejt, tak nechtěl šlapat sám, pak nebyl unavený, špatně spinkal. Takže jsem skejt používala jen na skutečně dlouhé procházky, a to spíš jezdíval na odrážedle vedle kočárku, případně jsem ho na odrážedle měla švihadlem připevněného ke kočárku a občas ho popovezla. Na skejtu se mi nelíbila ta věc, že syn nemohl stát rovně, protože mu vadilo madlo. Když jsem madlo posunula dolů, nemohla jsem na něj pohodlně dosáhnout. Takže doporučuji půjčit, nebo v prodejně přímo vyzkoušet s kočárkem a hlavně se synem, zda to pro něj bude pohodlné a zda ho vůbec uvezete. Manipulace s kočárkem je fakt náročná, když na něm vidí 20 kg dítě. Pokud máte doma tříleťáka, která zvládá procházky pěšky, asi bych do toho neinvestovala.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů