Kočárek JOOLZ DAY+ (zkušenosti)

zobrazeno 483×

Vložil(a): HanakovaPavla, 5. 8. 2023 22.46

Maminky, vybrala jsem kočárek JOOLZ DAY+ - máte ho někdo? Jste s ním spokojené?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Somelierka, 16. 1. 2024, 13.52

Zdravím, já jsem šla do toho nejnovějšího https://www.crystalbaby.cz/joolz-joolz-day5-kompletni-set-space-black a ten je teda za mě top. Ale i ten předešlý je dost chválený. Celkově super kočárky, lehké ovládání a mají všechno. Dost jsem koukala i na skupinky.

Mrazikk, 28. 1. 2024, 22.33

Já mám od nich kočárek Joolz Day+ a taky si ho nemůžu vynachválit. Dá se s ním jet vlastně všude, má odpružená kola takže mimi v pohodě spí, dá se lehko složit, je z odolných materiálů i korbička je v perfektní výšce..

Kikinda, 8. 8. 2023, 10.25

Já ho mám asi 3 měsíce a je skvělý. Určitě je to dobrá volba - je prostorný, dobře se ovládá a taky je krásný. Za mě velká spokojenost, šla bych do něho znova.

MalirkaV, 10. 8. 2023, 22.31

Mám kočárek od Joolz v této barvě www.crystalbaby.cz/joolz-day-kompletni-set-awesome-anthracite a je skvělý! Dobře se s ním jezdí a manipuluje, korba je hezky vysoko a je fakt krásný. Určitě ho doporučuji, já bych ho neměnila.

Epilinka12, 15. 8. 2023, 22.04

Zdravím, musím říct, že tento kočárek jsem ve výběru neměla, ale teď je favorit Já rodím za 14 dní, kočárek jsem doma neměla, jsem pověrčivá, ale Joolz určitě hned na Crystalbaby objednám

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů