Kde vybírat kočárek?

zobrazeno 359×

Vložil(a): Kikinda, 8. 8. 2023 23.46

Maminky, kde vybírat kočárek, poradíte? Dáte mi tip na spolehlivý e-shop, kde mají velký výběr?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

BartankovaHanka, 17. 1. 2024, 22.53

Maminky, poradíte jaký kočárek pořídit - mám dcerku rok a půl a čekám druhé miminko. Jaký kočárek se Vám osvědčil a kde jste ho třeba kupovaly?

KollarovaMarie, 20. 1. 2024, 23.03

Já mám kočárek Joolz Day+ a je super. Je dobře ovladatelný, má prostornou korbičku a je moc hezký. Určitě bych do něj šla znova! Objednávala jsem ho na feedo.cz.

Bohuna77, 21. 1. 2024, 22.33

Já mám taky Joolz Day+, konkrétně v této barvě www.feedo.cz/joolz-day-kompletni-set-radiant-grey Kočár je fakt perfektní, vyhovuje mi ve všech směrech.

EdinkovaM, 25. 1. 2024, 20.05

Zdravím, taky se mi kočárek moc líbí! Mrknu na zmíněné stránky, ale vypadá to, že mám konečně vybraný kočárek

Masinka_L, 4. 12. 2023, 20.55

Maminky, jaký kočárek se Vám osvědčil i do sněhu? Bydlíme na vesnici a pořád si nemůžu vybrat.

Dolinka, 7. 12. 2023, 23.50

Já mám tento od Easywalker a je perfektní www.feedo.cz/easywalker-set-xxl-kocarek-kombinovany-jimmey-pepper-black-s-prislusenstvim Zvládá silnici i polňačku, má velkou hlubokou korbu a celkově jsem spokojená po všech stránkách.

Masinka_L, 14. 12. 2023, 16.55

Moc díky - tento kočárek od značky Easywalker se mi líbí a na stránkách ho mají skladem.

Kiska, 28. 11. 2023, 18.53

Já jsem si na Crystalbaby.cz koupila nosítko Ergobaby a s tím jsem teda spokojená mooc. A tenhle kočárek teda vypadá taky parádně

Jitulenka, 17. 11. 2023, 11.46

Já jsem se zaměřila na to, že jsem si nejdříve vybrala jaký kočárek bych chtěla a následně jsem hledala v obchodech a eshopech ohledně cen atd. Vybrala jsem nakonec na Crystalbaby od Joolz a je naprosto božský! Kdybych mohla lehla bych si tam sama.

Madla1, 18. 11. 2023, 23.10

Taky máme a nemůžu si ho vynachválit. Hodně cestujeme takže pro nás úplně ideál, protože se snadno skládá, vejde se dobře do auta, zvládá město i parky a lehce se s ním manipuluje. A jako plus je opravdu stylový

Jaja88, 21. 11. 2023, 10.31

Mohu vědět jaký tip to je? Já jsem i ve skupině na facebooku a vím že měla vyjít nějaká novinka. Zrovna právě také nějaký hledám a tyto se mi velmi líbí.

Jitulenka, 23. 11. 2023, 13.20

Zrovna tu novinku Joolz Day5 https://www.crystalbaby.cz/joolz-joolz-day5-kompletni-set-sandy-taupe, ta barva je úžasná, všechno je měkoučké a velmi příjemné. Skládání je na klik systém a jednou rukou, velmi dobře se ovládá, zatím jsem teda zkoušela jen doma a na zahradě. Tento se jim opravdu povedl. Vypadá velmi elegantně.

Jajka, 16. 10. 2023, 19.29

Já sháním nějaký praktický houpací kočárek, chci hlavně aby měl kvalitní provedení korbičky a dobrá kola. Poradíte, kde vybrat?

LenkaM, 18. 10. 2023, 20.29

My máme tenhle https://www.bejbycentrum.cz/detske-kocarky/klasicke-houpaci-kocarky/roan-coss-classic-kombinovany-kocarek.html a je skvělý. Má kvalitní velká kola, snadno na podvozek nacvakneš korbičku nebo i autosedačku, hluboká vanička má nastavitelnou zadovou opěrku, má velký košík a i materiál je odolný proti všemu, za mě kočárek na jedničku

Jajka, 23. 10. 2023, 22.09

Děkuju za tip, ten vypadá moc dobře. Mně se tam líbí i ten Roam emma, musím si to nechat ještě projít hlavou ale každopádně ten eshop vypadá super, to si ukládám

Hedvikakasa, 25. 8. 2023, 22.27

Já od feedo.cz mám kočárek PETITE&MARS Grand II Golden Ebony a je výborný. Dobře se sním jezdí po jakémkoliv terénu, prostorný nákupní koš a teď třeba využiju vysouvatelnou sluneční clonu.

Evulinka002, 22. 8. 2023, 23.32

Holky - zajímá mě - jaký kočárek jste vybraly? Já zrovna vybírám, ale pořád nevím jakou značku vybrat.

Petrolinka, 12. 8. 2023, 14.00

Já mám kočárek z e-shopu www.feedo.cz Nakupuju tam hodně věcí pro malého, e-shop je spolehlivý a rychle doručují.

Bohuna77, 20. 8. 2023, 23.17

Holky, taky od nich mám kočárek i plno dalších věcí. E-shop je spolehlivý a mají super ceny.

Calliopka, 4. 1. 2024, 22.03

Holky, taky jsem na zmíněném e-shopu nakoupila veškerou výbavičku a teď mi zbývá ještě vybrat kočárek - jaký se Vám osvědčil? Bydlím ve městě, takže po žádné polňačce jezdit nebudu.

Bibiana, 7. 1. 2024, 22.31

Já jsem kupovala tento kombinovaný kočárek od Jané www.feedo.cz/jane-kocarek-kombinovany-3v1-crosslight-pro-micro-pro-2-koos-isize-autosedacka-cold-black-1 Mají ho za super cenu a jezdí se s ním fakt skvěle. Navíc je prostorný a dobře vypadá.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů