Golfky

zobrazeno 211×

Vložil(a): Furciferka, 5. 4. 2018 23.11

Na letní cestování bychom rádi pořídili golfky. Už jsem trochu mapovala nabídku. Zatím u mě vede Valco Snap 4. Jaké s ním máte zkušenosti? V různých recenzích jsem vyčetla, že si maminky stěžují na spodní koš - hůř se k němu dostává, když je opěradlo sklopené dolů a dře se o obrubníky. Je to opravdu tak hrozné?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Alenka1587, 27. 7. 2018, 16.14

Ahoj no to záleží kus od kusu. Pro inspirace se můžeš podívat tady na tuhle stránku, kde máš různé druhy a informace co který umí. Dole je ještě jak správně vybírat kočárek ---- https://www.testado.cz/nejlepsi-kocarky-deti/

Furciferka

Furciferka, 7. 6. 2018, 23.39

Tak jsme ho nakonec přece jenom pořídili. A zatím spokojenost.

WeruskaSK

WeruskaSK, 3. 5. 2018, 14.06

my mame najlacnejsie bez strechy a vsetkeho, take co sa zlozi a vyzera jak dva dazdniky. to supnes hocikde a unesies aj v jednej ruke cim viac komplikovanejsie, tym viac je z toho zas len kociar

Mygara

Mygara, 9. 4. 2018, 12.32

bohužel, neměla jsem

Fuga

Fuga, 9. 4. 2018, 6.33

vyloženě golfky nemám, jen poděděné z x té ruky a skoro je nepoužívám, pač mě štvou kolečka dvojatá, která se sekají

Lenourecek, 6. 4. 2018, 22.31

Golfky jsme nikdy neměli, možná budeme pořizovat na dovolenou, ale to budu vybírat nějaké bazarové

Gabill, 6. 4. 2018, 21.05

Tento typ nepoznám, ale golfky schvaľujem. Na cestovanie sú šikovné, brávali sme ich aj do lietadla. Mali sme také so strieškou.

Aliisha

Aliisha, 6. 4. 2018, 21.00

Koupila jsem ty nejlevnější a stačí to. Vytáhnu je 2x do měsíce. Teď ještě dovolená a pak půjdou z domu. Dle mého zbytečná investice. Koupila jsem kvalitní kočár se sporťákem a to stačilo

Eliška Kozlova, 6. 4. 2018, 16.23

Taky jsem na ne slyšela chválu. Ja si před sedmi lety koupila ty nejlevnejsi a i když to byl krám, vozi třetího 😂 Ale ja zase tak nevyužiju, u babi máme kočárky a do obchodů a do terenu se mi víc osvědčilo nositko.

L.janicka.l, 6. 4. 2018, 15.55

Kamaradka ma a je spokojena. Ja si koupila uplne obycejne neco jako jsou ty stare, do auta staci a ted premyslim ktere by byli na dlouhe dite, je tam chudak uz tak narvanej (i sportak je malej). Na sezeni dobry ale kdyz chce lezet chtelo by to neco fakt vetsiho

Naši partneři

© 2013 - 2018 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací