Prima táta, prima dcera-bavíme se do večera

zobrazeno 708×

Vložil(a): snany, 26. 3. 2016 19.10

Obracím se na vás opět s dotazem na knihu. Nemáte některá doma nebo neznáte knihu Prima táta, prima dcera...? Vyplatí se koupit? Děkuji za recenze

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 30. 12. 2017, 7.37

tuto knihu neznám, škoda

Hana-Silhartova, 28. 5. 2016, 20.07

Jsem takříkajíc celý život takový knihomol, přečetla jsem spoustu knih, a to jste mě zaskočila - knihu "Prima táta, prima dcera...? " neznám. Děkuji za tip, budu se snažit jí obstarat a přečíst si jí. Jenom k těm knihám. Na ty se tak nějak neprávem zapomíná. Dnešní děti zapomněli číst. Začíná to už asi tím, že jim jako nejmenším nikdo nepředčítá, nečte na noc pohádky. Místo toho mají jenom nějakou tu pohádku z televize. A pak když povyrostou, dávají přednost počítačovým hrám před pěknou knihou. Proto nabádám všechny rodiče - veďte své děti k tomu, aby si oblíbily knihy a četly. Ke dni dětí jim kupte ne jednu, ale třeba hned 2 nebo i 3 pěkné knížky.

Katka

Katka, 27. 3. 2016, 9.24

Naše dcera má s manželem tak pěkný vztah, že příručku nepotřebujeme. Zkuste půjčit v knihovně.

snany, 27. 3. 2016, 10.22

Nejde mi ani tak o vztah otec a dcera, spíš hledám návody na tvoření - pro jednotlivce nebo skupiny dětí (školkový věk 3-7 let). Začla jsem pracovat ve školce. Kniha je teď ve slevě.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů