Jaká kniha, kterou jste v poslední době četly ve vás zanechala silný dojem?

zobrazeno 991×

Vložil(a): Zuzka Čtvrtečková, 1. 8. 2016 23.40

Paradoxně po narození druhého syna jsem začala víc číst. Když jsem si všimla, že ve věrnostním programu je kniha R. Třeštíkové Bábovky. Knihu jsem zhltla za jeden večer, je velmi čtivá, jen vzbuzuje dojem marnosti nad mezilidskými vztahy. Ten stejný pocit jsem měla i u knihy Petry Soukupové - Pod sněhem - moc krásná kniha, psaná jednoduše, v krátkých větách a pro každou z postav mám určité pochopení i nepochopení. Momentálně mám rozečtené knihy Pan mercedes - S. King (až mi je líto, jak dobře se čte.Jedná se o detektivku) a jako e-knihu Prázdné Místo - J. Rowling (začíná velmi slibně). A co vy? Jaká kniha ve vás v poslední době zanechala silný dojem?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lenicka.pisnicka.93, 11. 3. 2022, 8.58

Jestli nevíte, co číst, tak mrkněte na nejlépe hodnocení knihy. Já občas mrknu třeba sem: https://www.cbdb.cz/zebricek-dle-hodnoceni-knih Jasně, je to taková ta literární klasika, ale sáhněme si do svědomí, kdo z nás ji má najetou. A hlavně si tam vyberete. Mě ty tituly většinou překvapí, jak jsou vlastně stále aktuální a dají se číst. Navíc se dneska už dělají nová vydání v aktuálním jazyce, takže se nemusíte bát ani staršího jazyka a že se to bude "těžko" číst.

Mygara

Mygara, 20. 11. 2017, 14.01

já jsem ráda, že si přečtu noviny, ty čtvrteční čtu celý týden .-)

Fuga

Fuga, 17. 12. 2016, 18.42

Němčina 1. lekce, kterou si čtu pořád dokola s většími či menšími přestávkami

Minnie, 14. 10. 2016, 11.06

Bábovky mě podle recenze lákají asi napíšu Ježískovi jelikož ve VP už na mě nezbyly jinak k Vánocům mi kupuje knížky moje mamka, ta se vždy trefí do vkusu. Mám ráda Vánoční dárek od Katie Price, pak autorka Liane Moriarty - mám Manželovo tajemství a Sedmilhářky a nedokázala jsem se od toho odlepit . Teď od ní chci Na co Alice zapoměla a Tři přání. Pak mě ještě zaujala kniha Pohodlné lži od Randy Susan Meyers. Občas si ráda přečtu tajemné a nevysvětlitelné příběhy.

Topik2, 23. 8. 2016, 23.19

Tak já momentálně čtu nejčastěji dětské knížky....

skřítek, 3. 8. 2016, 21.58

U mě vedou knihy Paula Coelha. Teď je času na čtení opravdu málo, ale mám rozečteno na odlehčení PS od Ani Geislerové a můžu doporučit. Lehké, vtipné.

Mildret, 24. 11. 2016, 0.22

Paolo Coelho je super. Knížky k zamyšlení to mám rada

Nikoll, 3. 8. 2016, 9.05

Já zbožňuji čtení, jen kdyby na něj bylo víc času od malička ale "žeru" Harryho Pottera tak ho teď alespoň předčítám malé , sama mám rozečtené 250 zákonů lásky a musím říct, že to opravdu má něco do sebe

Lipi4, 3. 8. 2016, 0.47

Spíš než silný dojem ve mě zanechala kniha ohromnou úlevu (že i někdo jiný má doma tak střihlé dítě ) a velmi bolavou bránici....... Jednalo se o knihu, kterou zná snad každý rodič (pokud ne, tak by to měl rychle napravit), Dítě školkou povinné ( http://www.grada.cz/dite-skolkou-povinne_8961/kniha/katalog/ ) od M. M. Cabicar .... jinak teď se s obří chutí pouštím do nového Pottera (Prokleté dítě)

benca, 2. 8. 2016, 17.25

ja projekt stastia, ale vacsinou si s malou citame detske

snany, 2. 8. 2016, 14.26

Já to snad tady ani nemůžu napsat, nejraději čtu dětské knihy A naposledy jsem se pobavila a poučila ( konečně mi někdo srozumitelně vysvětlil ekonomické pojmy )-Zlatý Poklad (Pikora, Šichtářová)

Mildret, 24. 11. 2016, 0.23

Já pořád miluji knížku o králi sedmilhari.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů