Dětské knihy

zobrazeno 458×

Vložil(a): Leňulka, 19. 8. 2017 13.35

Maminky máte doma dětskou Bibli a nebo nějaké podobné knihy o víře? Narazila jsem na mall.cz na kolekci krásných knih (Vznik nebe a země, Noemova archa apod. ) pro předškoláky za pěkné peníze a zajímají zkušenosti ostatních s takovýmito knihami. Jaké máte a kde jste koupili? Mám doma jen klasickou velkou tlustou Bibli a ta je pro dceru ještě složitá a hlavně fakt těžká.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Eliška Kozlova, 22. 9. 2017, 22.38

https://www.svojtka.cz/shop/kniha/4289-bible Tato je také pěkná je pro děti asi od 3 let, jsou formou příběhu, pohádky, nic složitého

WeruskaSK

WeruskaSK, 1. 9. 2017, 22.51

kupovala som v roznych obchodoch, aj svetskych aj nabozenskych, a tie knizky citame iba v kostole na omsi aby sa im nezosedneli, mame rozne od leporela az po klasicke biblie

vendy.z, 23. 8. 2017, 20.34

My máme dětskou kufříkovou bibli, několik dětských knih - převyprávěné příběhy atp. Většinou to mívá pěkně udělané vydavatelství Samuel. Tyto neznám...Záleží na věku dítěte...

Gabill, 22. 8. 2017, 18.59

Mame asi tri verzie detskej biblie. Kazda vhodna pre iny vek. Skuste podla toho vyberat, aby to pre dieta bolo pochopitelne, nie prilis dlhe a zlozite, hlavne pekne obrazky.

Gabill, 22. 8. 2017, 18.58

Mame asi tri verzie detskej biblie. Kazda vhodna pre iny vek. Skuste podla toho vyberat, aby to pre dieta bolo pochopitelne, nie prilis dlhe a zlozite, hlavne pekne obrazky.

Fuga

Fuga, 22. 8. 2017, 6.48

nic takového nemám, ale je to dobrá věc, jak seznámit dítě se základy. věřící nejsem, ale povědomí by o tom dítě mělo být, třeba i když spolu cestou ze školky narazíte na Jehovisty .-)

Mygara

Mygara, 21. 8. 2017, 12.03

pokud stojíte, aby dítě o tomto tématu něco vědělo, tak je to dobrá volba a hlavně nenásilná

Leňulka, 21. 8. 2017, 13.09

Tak já jsem křtěná a dcera je taky pokřtěná tak by se hodilo aby aspoň základy znala, nemusí být věřící (taky nejsem) ale jako křtěná by to asi vědět měla

Žofinka

Žofinka, 21. 8. 2017, 7.38

nemáme, ale jako malá jsem ji měla a ráda si ji prohlížela

Janako

Janako, 20. 8. 2017, 23.05

Jen bych doplnila, ze Bible u maturity je. Asi pred tremi lety tam byla otazka prave na Jidase a studenti na tom dost pohoreli. Pro tuto informaci neni nutne cist celou knihu. Staci o tom jen s detmi mluvit a takto "proflakle" veci jim proste predat. a Jidas ci potopa sveta z nich nedelaji krestany. A pokud to v zivote nepotrebujete znat vy, tak jak vidite, vasim detem se to muze jednou hodit 😀

Cherrynka, 20. 8. 2017, 20.24

Nemáme, ale četla jsem z knihovny dětskou angličtině

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů