Čtení pohádek

zobrazeno 2034×

Vložil(a): Markéta V., 20. 5. 2015 22.59

Ahoj maminky, chtěla bych se zeptat v jakém věku vaše děti začali zvládat čtení delších pohádek. Se synem (2 roky a 8 měsíců) si čteme pravidelně, ale zatím je to spíš takové povídání k obrázkům nebo krátkých básniček či říkanek. Poslouchat v klidu souvislejší čtení zatím nedokáže a já už se nemůžu dočkat až si zase budu moct číst pohádky:).

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 15. 1. 2018, 13.40

ono je čtení a čtení, my zatím také spíše prohlížíme obrázky

Mygara

Mygara, 18. 8. 2017, 18.52

to už je také čtení záleží na osobnosti a "klidnosti" dítěte poslouchtat, protože můžete číst už od dvou let

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 9. 12. 2016, 22.12

Syn má 19 měsíců a občas mu čtu delší pohádku, ale většinou mi jí chce brát

Minnie, 22. 3. 2016, 13.43

Zhruba od roku a půl nosila knížku s říkankami, chtěla ji číst pořád dokola, až nám z toho šla hlava kolem pohádky zhruba od dvou let.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 9. 12. 2016, 22.12

Takové období máme teď. Pořád ta samá knížka, tak už to odříkáváme zpaměti

Zuzka Čtvrtečková, 26. 10. 2015, 15.03

Malej měl taky období, kdy ho knížky vůbec nezajímaly, spíš obrázkové povídání. Dneska čteme všechno. Má spoustu knížek po mně i příteli, takže zásobovaní jsme bohatě

mckvak, 19. 6. 2015, 10.08

NAsi malou uklidnuje uz jen hlas, takze cteme a cteme. v podstate cokoli ale posloucha a je hrozne klidna. Jsou ji dva mesice.

hellova, 18. 6. 2015, 22.33

Ja cetla od malička a libilo se

Zuzi, 24. 5. 2015, 22.04

Jestli si dobře vzpomínám, syn vydržel u delší pohádky nějak kolem 3.let...do té doby říkanky, vyprávění co v knížce je - přesně jak píšete, nebojte však to přijde a pak vám zase bude chybět ono to to vyprávění

Estrela113, 23. 5. 2015, 15.33

Od doby co byli ještě v bříšku. Četla jsem jim nahlas všechno, i anglicky psané romány A od miminka jim čtu, jakmile uměly držet hračky v ručičkách, tak jsme prohlíželi knížky, a četli říkany. Dlouho u toho nikdy nevydrželi, ale i tak si myslím, že to mělo přínos. A teď čteme i dlouhé pohádky a dětičky vydrží poslouchat a někdy chtějí přečíst i dvě.

Markéta V., 23. 5. 2015, 18.39

To my taky čteme od malička, každý večer jedna dětská knížka (hodně obrázků a málo textu, takže zvládáme celou někdy i dvě), já neřeším od kdy začít číst, ale od kdy zvládly děti delší texty. Prostě se těším až budu moct vzít do ruky Němcovou či Říhu a přečíst si pořádnou pohádku na dobrou noc. Takže od kolika let čtete ty dlouhé pohádky:)?

dasza, 23. 5. 2015, 10.33

co nejdriv.. zacit s kratkymi basnickami, pribehy.. my od pul roku cteme furt:) a vsem okolo radim- zacit chodit do knihovny... pro deti i maminky je tosuper.. najdete tam luxusni pohadky, deti si tam muzou vybrat, prectete a muzete vratit a vzit jinou.... je to k nezaplaceni!!!

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů