Učitelka ve školce

zobrazeno 1309×

Vložil(a): Estrela113, 10. 12. 2014 13.03

Máme ve školceprotivnou paní učitelku. Martin byl teď 2 měsíce nemocný, dneska šel po dlouhé době opět do školky. Nechala jsem ho jenom na dopo. Když jsem pro něj přišla, učitelka hned spustila, že syn celé dopoledne plakal, a že děti cvičily na besídku a on je tím rušil. Že nechtěl chodit čůrat. Že má prý strašnou rýmu, a k tomu zelenou. Syna jsem doma držela dlouho, abych měla jistotou, že nemá ani kašel, ani rýmu a ještě o týden déle, aby nebyl oslabený. Pořád jen stížnosti, máte podobné zkušenosti?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 5. 1. 2018, 14.08

to bych jí asi něco řekla pěkně od plic

Mygara

Mygara, 26. 7. 2017, 14.38

toto naštěstí ne, jen byla hrozná drbna

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 12. 2016, 22.47

To by chtělo asi změnit učitelku

Fuga

Fuga, 19. 11. 2016, 10.47

U nás si postěžují, ale jen když jsou v právu

Minnie, 7. 4. 2016, 16.06

Dcera chodí do státní, učitelky milé, příjemné, nikdy nebyl problém

dáša, 2. 2. 2016, 14.48

Stěžujte si ředitelce, učitelky to také nemají lehké a jsou jen lidi. Ale zas si to povolání vybraly a musejí své emoce zvládat.

Zuzi, 26. 11. 2015, 12.05

Ja teda mela se statni skolkou jen a jen dobre zkusenosti, ucitelky byly skvele, Syn nastoupil v breznu a brali na nej ohled, vzdy si ho ucitelka brala do naruce a uklidnila pokud byl styskavy. Kdyz byla nejaka potiz - resilo se to otevrene a slusne. Dokonce mi vysli vstric k me pracovni dobe na smeny a obcas jsem ho privedla az k obedu, bylo to vyjimecne, kdyz ho nestihal rano odvezt manzel...ale nikdy nebyl problem.

Lenkavap, 28. 1. 2015, 9.40

No ono je to někdy s učitelkama těžký..mám pocit, že hodně záleží, jak se ten den vyspí Už jsem zažila jeden den protivnou a druhý den usměvavou jako sluníčko...Zrovna včera jsem po dvouměsíční nedocházce mé předškolačky hlásila dalších 14 dní, že nepříjde..nadšení nejsou, ale sami potvrdili, že to pro ni bude lepší, je veliká nemocnost. Mě překvapila paní učitelka jedna loni, když jsem šla na zápis s mladší dcerou a ona hned u dveří mi hlásí, co tu děláte, vy tady být nemáte, s váma jsme nepočítali, nevememe ji...nevzali ani no...jsou to lidi, ale člověk čeká, že když dělají s dětma, mají svoje pocity, mindárky schovat a vyřádit se jinde, ne na dětech a rodičích...

Katka

Katka, 10. 12. 2014, 21.00

nejlepší školka, je žádná školka ;o))

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 12. 2016, 22.48

To je pravda, ale jak to udělat když není hlídání, já tak nechci dát ve třech letech syna do školky,a le budu muset

mtina, 10. 12. 2014, 20.58

Musím zaklepat ale máme super učitelky. Dovedou si děti srovnat a upoutat pozornost, jsou stále usměvavé.. Když syn zlobí řeknou mi to ale ne stylem žalování ale prostě jen shrnutí dne co dělal a co ne ale vždy ho za něco i pochválí..

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů