Spokojenost s jídlem ve školce

zobrazeno 1508×

Vložil(a): Estrela113, 22. 6. 2015 12.42

Nejsem úplně spokojená s kvalitou stravování s naší místní školce. Ráda bych to začala řešit (jinak než změnou školky). Pokud jste již řešili, máte nějaké rady a tipy? Nevím jak to pojmout - řešit to sama, petice, písemná stížnost, ředitel, starosta ...

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 29. 1. 2018, 7.18

zkusila bych se zeptat ostatních maminek na názor a zda by případně petici podepsaly

Mygara

Mygara, 24. 8. 2017, 15.54

já byla spokojená, ale u nás se vše řešilo případně s vedoucí jídelny a byla velmi ochotná a snažila se vyhovět

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 1. 2017, 22.54

Oni se budou odvolávat na finance a spotřební koš a stejně to nebudou chtít řešit

Fuga

Fuga, 22. 11. 2016, 14.02

já jsem spokojená, ale zkusila bych zajít nejdříve za ředitelkou a předtím si zjistit, jak kvalitu jídla vnímají ostatní mamiky, abych mohla dát ředitelce konkrétní data

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 1. 2017, 22.54

dost rodičů dává dítěti i doma nezdravé jídlo, tak jim to nepřijde divné

Minnie, 3. 4. 2016, 10.10

Já si teda na naši školku stěžovat nemůžu, jídelníček pestrý, každý den ovoce a zeleninový talíř kde si děti sami naberou na co mají chuť. Dceři ve školce moc chutná, měla jsem možnost několikrát ochutnat a opravdu vaří dobře. Kolikrát s přítelem při čtení jídelníčku slintáme

dáša, 2. 2. 2016, 14.45

Zkuste se obrátit na ostatní rodiče, sama toho asi moc nezmůžete. Ale většině rodičů to bývá jedno

Zuzka Čtvrtečková, 17. 11. 2015, 11.47

Neochutnala jsem oběd, ale svačinky co má domů, když jde po O jsou dobré, většinou pomazánky, namazané dvě půlky chleba, a ten je čerstvý. Malému ve školce chutná, dokonce si přidává. Jen jednou se stalo, že šel hladový, to měli k obědu šoulet a paní učitelka nám už z dálky hlásila, že to byl oulet a nikdo to nechtěl jíst

mtina, 23. 6. 2015, 22.48

Asi bych zkusila zajít za ředitelkou a pobavit se s ní o tom, jestli je s ní řeč a jestli je otevřená k rodičům. Nám do školky vozí jídlo z městské školky a jsem spokojená, hodně ovoce a zeleniny, luštěniny, ryby, kvalitní mléčné výrobky... mají to pestré a vyvážené

Katka

Katka, 23. 6. 2015, 8.28

Taky mi strava ve školce nevyhovovala, čokoládová pochoutka z Polska, není svačina pro moje děti. I to byl jeden z důvodů, proč jsem dceru odhlásila. Obávám se, že nenajdete zastání ani u ostatních rodičů, protože těm je nějaká zdravá strava ukradená nebo mi to tak alespoň přijde, když vidím, co sami kupují svým dětem za jídlo. I ty porce se mi zdály malé, jak píšete 1/4 chleba...Myslím, že ředitel i vedoucí stravování budou argumentovat penězi, ale ono né všechno zdravé musí být hned drahé, ale nikdo se nad tím nechce zamýšlet, je jednodušší namazat rohlík a hotovo. Já teď zase kroutím očima nad projektem "ovoce do škol", dcera už 2x donesla darované ovoce plesnivé. A to je asi jedna z mála, co si to nedala hned ve škole, takže většina dětí to sní Navíc to ovoce ani není z ČR

Estrela113, 23. 6. 2015, 10.03

Plesnivé ovoce? No hrůza ... je fakt, že ovoce, které ve školce dostanou je měsíček jablka nebo hrušky. Je mi jasné, že ne každý rodič je ochotný platit za stravu dítěte více, a ne každý rodič asi může platit více (i když někdy na cigarety a chlast je a na dítě nezbývá ..., což je ale jiná kapitola). Také se obávám, že maminky na "pískovišti" protestují a ve výsledku zastání mít nebudu. Protože si nebudou chtít dělat problémy, přece jenom jsme malá vesnice ... no uvidíme, jak pochodím

mtina, 23. 6. 2015, 22.50

A vaří vám přímo ve školce? pokud ne tak bych asi šla za vedoucí tam kde se vaří. Taky jsme malá školka a vaří nám jinde.. a nebo pokud dováží tak třeba zkusit ředitelku ať dováží odjinud..

Christie

Christie, 24. 6. 2015, 22.46

Ufff, tak to je síla. Člověk si ale říká, jak to proboha mohou z té kuchyně k dětem pustit? Vždyť to musí vidět, v jakém stavu ty potraviny jsou...Je to podle mne pochybení lidského faktoru...

mckvak, 23. 6. 2015, 4.03

To je stejne vsude, moje sestra to taky resila, Martinek chodil domu hladovy a doma vyjedl lednici. Bohuzel u nich zadna petice nepomohla, reditelka rekla, ze proste to je tak a tak a ze oni s tim nic neudelaji.

Estrela113, 23. 6. 2015, 9.48

To je škoda, aspoň to zkusím. Snažím se jim to snídani a večeři nahnat, aby aspoň doma měli kvalitní jídlo. Ale jedí tam 3 jídla denně, chjo ... a jak píše Katka výše - plesnivé ovoce? Achjo ...

mckvak, 23. 6. 2015, 9.55

Jako je to strasny kdyz si clovek veme ze to je vyziva deti ve vyvinu

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů