Samolepící štítky na oblečení

zobrazeno 925×

Vložil(a): Meffy, 7. 8. 2020 8.48

Mám na všechny zkušené maminky jeden velký dotaz. Minulý rok jsem synovi do školky pořizovala samolepky na oblečení MamaLabels (skvělé, super drží, krásné barvy i obrázky). Letos se synovi ale změnila značka (náš malý technik si vybral ozubené kolečko 🙂 ). A teď dotaz: nenarazily jste náhodou v nějaké firmě vyrábějící samolepky na oblečení či štítky na nějakou, která nabízí v obrázcích i ozubené kolečko? Obeslala jsem už asi šest firem, ale tuto značku netiskne nikdo. Zkusím tedy štěstí...přeci nemám jediného technika s ozubeným kolečkem ve znaku🙂

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Witchie, 14. 12. 2020, 12.08

Pořídila jsem a musím říct, že po x praních už jsou některé špatně čitelné A to používám nižší otáčky a sušičku nemám, tak jsem z toho taková rozpačitá

snany, 8. 8. 2020, 6.25

Co zkusit nechat vyrobit razítko na míru

Meffy, 9. 8. 2020, 7.53

Já potřebuju, aby to byly samolepky a já mohla olepit i kartáček, pastu, kelímek,...zkrátka všechny věci. Ale moc děkuji, o razítkách vím.

snany, 9. 8. 2020, 10.45

Kromě kelímků u nás ve školce nemáme značku nalepenou ( myslím věci v koupelně). Jinak to lze orazítkoval třeba na papír- zalaminovat a pak nalepit. Předpokládám, že značky máte ze školky, tak vám mohou dát šablonu a stačilo by jen okopírovat? Zkusila bych být trochu kreativní Pracuji ve školce, škole

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů