Podle čeho vybirat školku?

zobrazeno 1113×

Vložil(a): Liduska, 25. 5. 2016 8.13

Ahojky, jak jste tohle resili, podle ceho jste vybirali skolicku? Mame v planu nejakou soukromou, tak mozna rovnou anglickou, mate nekdo ditko v takovehle skolce?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

kamila.336, 11. 12. 2018, 14.48

Dobry den shanim nejakou anglickou skolku v praze nemate nekdo nejake doporuceni?

michaelanavrc, 14. 12. 2018, 15.34

Znate trojskou labut to je anglicka skolka a maji i jeslicky pokud mate zajem

kamila.336, 18. 12. 2018, 12.17

Ahaaa neznam, podivam se urcite co to je zac. Dekuji moc

Sonia, 1. 7. 2019, 21.38

My máme super zkušenost s Průhonickou labutí . Loni nám dcerku nevzali do městské školky, tak jsem nakonec svolila pro soukromou a jsem ráda, že jsem tak udělala.

IvčaSemi, 1. 6. 2020, 11.49

Nevím z jaké části Prahy jsi, ale obě ty jejich školky jsou super. Dceru se mi povedlo umístit do té jejich druhé školky www.pruhonickalabut.cz a jsem velmi spokojená a i malá teda

LauraI, 2. 7. 2020, 7.47

O té jsem četla taky a kéž by tady u nás měly školky takové krásné hodnocení

Mygara

Mygara, 16. 12. 2017, 12.19

t unejbližší a kam mi dítě vezmou .-) neměla jsem možnost dítě někam vozit

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 1. 2017, 17.32

U nás jsou všechny školky podobné, tak jsem vybrala tu nejbližší i se mi asi nejvíc líbí

Delizzka, 14. 1. 2017, 11.23

Maminky, máte některá zkušenost s jazykovou školkou v Praze, prosím?

Dorotta, 18. 1. 2017, 9.47

Delizzko, máme výborné zkušenosti s Trojskou labutí - www.trojskalabut.cz. Výborná jazyková školka v Praze 8

Delizzka, 26. 1. 2017, 13.20

Ano? to mě zajímá tato školka. Také jsem se na ní už dívala. Takže je dobrá, jo? Asi se tam zajedu podívat.

Fuga

Fuga, 8. 12. 2016, 14.34

já volila ze státních a podle referencí. A když srovnám ze soukromou, kam chodil dříve, tak je tam rozdíl jen v ceně

kajca, 31. 5. 2016, 11.51

Moj syn chodí do státnej.Je to velmi dobrá skolka,vela rodicov chce dat svoje dieta práve sem a my máme to stastie,ze patríme práve tam.

snany, 26. 5. 2016, 23.25

Nejdůležitější je empatický přístup učitelek, ale i celého personálu. Perfektní vybavení většinou ztrácí vyznam pokud jsou učitelky těsně před vyhoření. U dcery mě nenapadlo řešit kvalitu pedagogů, v obci máme jen jednu školku a vozit ji jinam by bylo složité. Naštěstí má fajn učitelku. Aktuálně řeším příští (její poslední v MŠ) školní rok, čeká ji změna učitelky- bohužel k horšímu. Teď už dojíždění zas takový problém není. A já mám bohužel smlouvu( v jiné školce) jen do srpna.

snany, 26. 5. 2016, 23.24

Nejdůležitější je empatický přístup učitelek, ale i celého personálu. Perfektní vybavení většinou ztrácí vyznam pokud jsou učitelky těsně před vyhoření. U dcery mě nenapadlo řešit kvalitu pedagogů, v obci máme jen jednu školku a vozit ji jinam by bylo složité. Naštěstí má fajn učitelku. Aktuálně řeším příští (její poslední v MŠ) školní rok, čeká ji změna učitelky- bohužel k horšímu. Teď už dojíždění zas takový problém není. A já mám bohužel smlouvu( v jiné školce) jen do srpna.

Hana-Silhartova, 25. 5. 2016, 22.55

Snažte se získat reference o učitelkách - jestli je mají děti rádi a vůbec se ptejte co nejvíce dětí, jak se jim ve školce líbí a jestli tam chodí rádi. Dejte především na názory dětí a až v další řadě se dotazujte dospělých. A snažte se zjistit, jakou pověst ta školka celkově má.

LenickaB, 25. 5. 2016, 22.51

Tak to jste na tom dobře, když si můžete vybírat. Bohužel, my jsme jí vůbec nemohly sehnat a pak jsme museli vzít to, co bylo k dispozici. A bohužel - k veliké škodě našich dětí.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů