Plavání

zobrazeno 715×

Vložil(a): dadinkamaminka, 5. 9. 2017 8.23

Mamči,necháváte své dítko jezdit se školkou na plavání ? Ted mi to oznámila učitelka a chce vědet,jestli ho pustim každý čtvrtek s dětma plavat.Jaký na to máte názor? Vím,co syn dělá ve vodě a docela se bojím ho svěřit učitelkám,přeci jen budou mít na starosti hodně dětí,tak musí být těžký je všechny ohlídat. Co si o tom myslíte? Děkuji za reakce...

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 25. 4. 2023, 21.06

Syn se školkou nejezdí. Plavání miluje, ale se školkou ho to nějak nebaví a nedokázal mi vysvětlit proč. Já ho ale nenutím. Spolu se v bazénu vyblbneme až až. Nechali jsme si přidělat k bazénu zastřešení od https://www.slidewood.cz/typy-zastreseni-bazenu , máme ohřev vody, takže se koupeme od května až do října. Plavání si tak užijeme až až i bez školky .

milujici.teticka36, 25. 8. 2022, 10.10

Jo jo, necháváme, ale pravidelně mu balím rukávky a plavecké brýle od https://www.sportli.cz/kategorie/plavecke-bryle-511/ Učitelka je sice trochu naštvaná, že to není potřeba, ale víte jak to je. Spousta dětí, pár instruktorů a učitelky se zakecají u kafíčka. Ještě si moc dobře pamatuji, když jsem chodila ve školce na plavání já. To byly teprve zážitky. Když mě instruktor odstrkoval nějakým klackem od kraje bazénu a já se málem utopila.

Fuga

Fuga, 7. 9. 2017, 18.29

náš chodí a nelituji, pro učitelky je to náročné tu smečku ohlídat, ale spíše ve smyslu, aby byly všechny děti suché, nasedly do autobusu apod. ve vodě se o ne stará instruktorka

annahb, 7. 9. 2017, 16.59

pustila jsem a bylo vše v pohodě

Čertice, 6. 9. 2017, 20.40

Já bych ho taky první rok nedala už takhle bude pořád nemocný, než si organismus zvykne

vendy.z, 6. 9. 2017, 20.09

U nás chodili jen předškoláci a neměla jsem s tím problém - moc si to dcerka chválila. Většinou se v kolektivu chovají lépe než sami s námi

Žofinka

Žofinka, 6. 9. 2017, 6.22

pustila bych, aby se nebál vody a plavčice cvičitelky mají zkušenost s kdekým

L.janicka.l

L.janicka.l, 5. 9. 2017, 18.49

Urcite pustit a pak se uvidi zda to ma cenu, porad lepsi se to naucit ve skolce nez aby se pak ve skole bal

benca, 5. 9. 2017, 18.44

nedali sme ju tiez mam o nu obavu

dasza, 5. 9. 2017, 14.51

Jo klidne.je to uplne v pohode.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů